Zayıflatan Smoothie Tarifi

Kadın erkek birçok bireyin başının belası fazla kilolar, gitmek bilmeyen yağlar. Onlarca diyet çeşidi, tadı olmayan yiyecekler, kısa süre diyet denemeleri sonunda bırakılıyor ve kilo almaya devam ediyor.

Diyet yapmaya çalışanların en büyük şikayeti yedikleri içtikleri şeylerin tatsız tuzsuz olması, sürekli aç kalmaları. Bunları yaşamadan zevkle kilo vermek mümkün. Kilo vermek için en güzel yöntemlerden biri Smoothie.

Sevdiğiniz meyveler içine süt yoğurt ile serin ve tatlı smoothie tarifleri vücudun ihtiyacı olduğu enerjiyi verir, ödemi atar ve ihtiyacınız olan metabolizmayı hızlandırmada çok işe yarar.

Zayıflatan Smoothie Yapımı

Smoothie ile rahat rahat zayıflamak mümkün. Her meyveyi kullanabileceğiniz smoothieler de en çok etkiyi muz ve çilekle hazırlayacağınız smoothieler veriyor.

Malzemeler:

  • Yarım su bardağı çilek ya da yarım muz
  • Yarım bardağı süt
  • Yaklaşık 1 su bardağı kadar buz

Yarım su bardağı çilek, yarım muz, süt ve bol buz rondoda karıştırarak kolayca zayıflatan smoothie yapabilirsiniz. Muz ve çilek vücudunuza ihtiyacı olan enerjiyi verirken metabolizmanızı da inanılmaz hızlandırır. İçmekten zevk alacağınız bu tarif düzenli kullanımda inanılmaz bir etki yaratır.

Çilekli Smoothie

Smoothie ile Diyet Yapmak

En kısa sürede etki eden çilek ve muzla yapacağınız smoothie ile çok kısa zamanda istediğiniz vücut ölçüsüne ulaşırsınız.

Sabah: Sabah yumurta, bir dilim ekmek ve peynir ile güzel bir kahvaltı sonrası bir bardak çilekli muzlu smoothie tüketin. Bu sizin güne enerjik başlamanızı sağlarken günün geri kalanında uzun sürekli tok kalmanızı ve metabolizmanızın inanılmaz hızlı çalışmasını sağlar.

Öğlen: Öğlen bol yeşillikli bir salata sonrası muzlu çilekli smoothienizi için. Tokluk hissi verirken şişkinliğinizi alan Smoothie ile 1 ayda inanılmaz kilolar vereceksiniz.

Akşam: Vücudunuzun enerji, şeker gibi tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan bu tarifi günde iki kez kullanarak ve düzenli bir beslenme ile takviye ettiğinizde çok iyi sonuçlar alacaksınız. Akşamları da sebze yemekleri yiyerek günü tamamlamanız önerilir. Günde iki kez smoothie içmek yeterlidir. Fazlası, meyvelerdeki şekerden dolayı zararlı olabilmektedir.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir