Anasayfa / Diyet / Zayıflatan Tarçınlı Su

Zayıflatan Tarçınlı Su

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle kadınların korkulu rüyası olan fazla kilolardan kurtulmak için ağız tadınıza uygun, tatlımsı ve hoş bir içecek tüketerek formda kalabilirsiniz. Peki tarçınlı su zayıflatır mı?

Sahip olmak istediğiniz fit vücuda kavuşabilmeniz adına büyük oranda destek olan tarçınlı su oldukça faydalı olacaktır.

Diyet listeleri arasında araştırma yaparsanız, tarçınlı su ile zayıflama yönteminin birçok hekim tarafından önerildiğini görebilirsiniz. Zayıflama programlarında en önemli şey doğal şeyler tüketerek sağlığınızdan feragat etmeden kilo vermenizdir. Vücudunuza ve bağışıklık sisteminize zarar vermeden, tamamen doğal ürünlerle zayıflamaya başladığınızda, kilo alma eğiliminiz de git gide düşüyor. Hazır gıdalar, kızartmalar ve karbon bağı artırılmış aşırı ısıyla pişirilen yiyecekler…

Haftada 3 kilo zayıflatan detoks

Sponsorlu Bağlantılar

Tarçını birçok tatlıda kullanıyoruz. Bunu zayıflamak için kullanacağınız aklınıza gelmiş miydi? Tarçınlı su ile zayıflama konusunda ortalama haftalık 1-3 kilo vermeniz mümkün. Tarçın, su ile karıştığında metabolizma hızlandırıcı bir etkiye sahip olur. Sindirim sisteminiz de düzene gireceği için yediklerinizi daha iyi eritebilme ve sindirebilme özelliğine sahip olacaksınız. Sindirim sistemi düzgün çalışmayan insanların vücutları kilo almaya aşırı derecede müsaittir. Metabolizma hızınız arttıkça, vücudunuzdaki fazla yağlar da otomatik olarak yakılmaya başlanacak. Gece uyurken yaktığınız kalori miktarı katlanarak  artacaktır.

Tarçınlı su ile zayıflama

Sponsorlu Bağlantılar

Tarçınlı su karışımını düzenli olarak kullanan kişilerin 15 günde ortalama 5 kilo kadar zayıflayabildiği görülmüştür. Her insanda kilo ve metabolizma düzenine göre kilo ortalaması farklılık göstermektedir. Hazırlayacağımız detoks günde 1 bardak aç karnına sabahları tüketilmelidir.

Tarçınlı su nasıl hazırlanır?

Ortalama 1 litre ılık suyun içerisine 1 tane çubuk tarçın atılır. İnce dilimlenen yarım elma da suyun içine atılır. Bu karışım en az 8 saat kadar dinlendirilir.

Paylaşmak için:

Sizin için önerilenler;

Mantarlı yumurta tarifi

Mantarlı Yumurta Tarifi

Diyet kahvaltı yapmak isteyenlere mantarlı yumurta tarifimizi öneriyoruz. Çok uzun süre tok tutacak ve düşük …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir