Anasayfa / Diyet / Zayıflatan Tarçınlı Su
Tarçınlı su tarifi

Zayıflatan Tarçınlı Su


Özellikle kadınların korkulu rüyası olan fazla kilolardan kurtulmak için ağız tadınıza uygun, tatlımsı ve hoş bir içecek tüketerek formda kalabilirsiniz. Peki tarçınlı su zayıflatır mı?

Sahip olmak istediğiniz fit vücuda kavuşabilmeniz adına büyük oranda destek olan tarçınlı su oldukça faydalı olacaktır.

Diyet listeleri arasında araştırma yaparsanız, tarçınlı su ile zayıflama yönteminin birçok hekim tarafından önerildiğini görebilirsiniz. Zayıflama programlarında en önemli şey doğal şeyler tüketerek sağlığınızdan feragat etmeden kilo vermenizdir. Vücudunuza ve bağışıklık sisteminize zarar vermeden, tamamen doğal ürünlerle zayıflamaya başladığınızda, kilo alma eğiliminiz de git gide düşüyor. Hazır gıdalar, kızartmalar ve karbon bağı artırılmış aşırı ısıyla pişirilen yiyecekler…

Tarçınlı su ile zayıflama

Ortalama 1 litre ılık suyun içerisine 1 tane çubuk tarçın atılır. İnce dilimlenen yarım elma da suyun içine atılır. Bu karışım en az 8 saat kadar dinlendirilir.

Tarçınlı su dinlendirildikten sonra günde 1 kez aç karnına tercihen öğleden sonra içilmelidir.

Tarçınlı su karışımını düzenli olarak kullanan kişilerin 15 günde ortalama 5 kilo kadar zayıflayabildiği görülmüştür. Her insanda kilo ve metabolizma düzenine göre kilo ortalaması farklılık göstermektedir.
Tarçını birçok tatlıda kullanıyoruz. Bunu zayıflamak için kullanacağınız aklınıza gelmiş miydi? Tarçın, su ile karıştığında metabolizma hızlandırıcı bir etkiye sahip olur. Sindirim sisteminiz de düzene gireceği için yediklerinizi daha iyi eritebilme ve sindirebilme özelliğine sahip olacaksınız. Sindirim sistemi düzgün çalışmayan insanların vücutları kilo almaya aşırı derecede müsaittir. Metabolizma hızınız arttıkça, vücudunuzdaki fazla yağlar da otomatik olarak yakılmaya başlanacak. Gece uyurken yaktığınız kalori miktarı katlanarak  artacaktır.

Tarifi değerlendirin
recipe image
Tarif Adı:
Zayıflatan Tarçınlı Su
Tarih:
Oylar
4.51star1star1star1star1star Based on 33 Review(s)
Paylaşmak için:

Sizin için önerilenler;

1 Haftada 3 Kilo Zayıflatan Nohut Su

7 Günde 3 Kilo Verdiren Su Diyeti

Hazırlayacağınız su sayesinde bir haftada 3-4 kilo zayıflayabileceğinizin farkında mısınız? Hem de kolay ve etkili …

2 Yorumlar

  1. Merhaba bu tarçınlı elmalı suyu uygulamk için hazılarladım fakat 1 litre mi içmeliyim bi seferde yoksa hazırladığım karışımı üç dört gün birer bardak şeklinde mi kullanmalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir