Anasayfa / Diyet / 2 Ayda 8 Kilo Zayıfladığım Yeşil Çay Limon Kürü
8 kilo verdiren kür tarifi

2 Ayda 8 Kilo Zayıfladığım Yeşil Çay Limon Kürü


Malum yaz geldi! Fazlalıklardan hemen kurtulmak ve hızlıca zayıflamak için yapabileceğiniz muhteşem bir kür var. 2 Ayda 8 Kilo vermek için size birazdan tarifini vereceğimiz harika bir kür ile mucizelere tanıklık edeceksiniz.

Oldukça lezzetli ve bir o kadarda yapımı kolay olan 2 Ayda 8 Kilo verdiren yeşil çay kürü ile hayallerinize kavuşmanıza az kaldı. Yeter ki kararlı olun ve kürü uygulayın. 3 ana malzemeden oluşan bu güzel lezzeti seveceksiniz. Şimdi, gelin kür için her detayı öğrenelim ve biran önce uygulamaya başlayalım.

2 Ayda 8 Kilo Verdiren Yeşil Çay Limon Kürü Malzemeleri

  • 1 su bardağı ya da kupa sıcak su
  • 1 tatlı kaşığı yeşil çay
  • Yarım limonun suyu

2 Ayda 8 Kilo Verdiğim Yeşil Çay Limon Kürü Tarifi

Öncelikle bu kürü sabah akşam birer bardak olarak içeceksiniz. Özellikle yemeklerden 1 saat önce tüketmeniz çok önemli. Sabah kalktığınız zaman kahvaltıdan hemen önce 1 bardak çay ile güne başlayın ve bağırsaklarınızı harekete geçirin.

1 kupa suyu kaynatın. İçine 1 tatlı kaşığı yeşil çay koyun ve yarım limon suyu da ekleyin. 7-8 dakika demlendikten hemen sonra çayınızı süzün ve afiyetle için.

Poşet yeşil ay değil de normal kuru yeşil çay ile sonuç alabileceğinizi bilmelisiniz. Unutmayın ki her şeyin doğal olanı güzel. Bunun için yeşil çayı da kuru hali ile demlenecek şekilde tüketin ve dilediğiniz gibi kilolarınızdan hemen kurtulun! Tabi ki bu kürü uygularken yemeklerinize yani öğünlerinize de çok dikkat edin!

Sizin için önerilenler;

1 ayda 20 kilo verdiren tarif

1 Ayda 20 Kilo Vermek

Toplam:  Pinterest1.4K WhatsApp Twitter33 Messenger 30 günde 20 kilo nasıl verilir? Kısa sürede zayıflatan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçeriği faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)
Kapat