Evde Örgü İşi

Evde kışlık giysiler örerek 1500 TL ek gelir kazanmak isteyen hanımlar bu ilanımızı mutlaka incelesin...

Evde kışlık giysiler örerek 1500 TL ek gelir kazanmak isteyen hanımlar bu ilanımızı mutlaka incelesin…

2019 ve 2020 yılı için planlanan evde örgü işi projesi için kışlık kıyafet (eldiven, kazak, yelek, bebek kıyafetleri, patikler, şapka ve atkı) örecek hanımlar aranıyor. Boş zamanı olan eli yatkın ve kaliteli işler çıkarabilecek hanımlar aradığımız şartları okuduktan sonra sayfa sonundaki formdan İsim, e-mail ve yaşadığı şehri yazarak başvurması rica olunur.

Evde Örgü Ek İşi

Örgü örmek sanayilerin yaygın olarak kullanılmadığı zamanlarda birçok insanın gelir kaynağı olmuştur. Geçmişte birçok insan elbise kıyafet çorap gibi birçok şey örerek bunu gelir kaynağı haline getirmiştir. Bunun yanında zaman ilerledikçe de devam eden yeri geldiğinde bir iş yeri geldiğinde ise sadece hobi olarak devam etmiştir.

Örgü modelleri

El işinden ek gelir kazanmak için aranan şartlar

Günümüzde bu işi yaparak para kazanan insanlar bulunmaktadır. Ancak bu işi sadece hobi olarak yapan kişi sayısı da bir o kadar fazladır. Geçmişten günümüze gelen ve bu işle gelir kaynağı edinen birçok insan sanayi ile tanıştıktan sonra gelir kaynaklarını sanayi yönüne çevirmişlerdir. Bazı insanlar ise bu yolda devam edip bu yol ile para kazanmaya devam etmişlerdir.

Örgü modelleri

El İşi Örgü Geliri

El işi örgüyü günümüzde meslek olarak yapanlar vardır. Bunun sebebi bu konuya sanat gözüyle bakmalarıdır. Bunun için çok ciddi maddi gelir elde etmek için bu işe girmezler. Ancak bu işe girip çok ciddi para kazanan insanlar da vardır. El işi örgüsü için el emeği karşılığı olarak ciddi bir gelir kaynağı yapılabilir.

Bunun dışında yapılan el örgüleri için bu işi sadece hobi amacıyla yapan insanlar bulunmaktadır. Yaptığı örgüleri gerek kendi gerek yakınları için yaparlar ve onlara hediye ederler. Bu yaptıkları iş için herhangi bir maddi gelir beklemezler. Sevdikleri için ve zaman geçirmek için bu işi yaparlar.

Örgü İle Ek Kazanç

Örgü ile sanayi kavramı birleştiğinde direkt olarak giyim sektörü devreye girer. Sanayi ile tanıştıktan sonra bu işe yatırım yapan insanlar bu iş üzerinden ciddi miktarda paralar kazanmışlardır. Bu kişiler yaptıkları kıyafetleri seri üretim halinde yaparlar ve sürekli olarak bu kıyafetlerin satışını yaparlar.

ÖNEMLİ UYARI: İnternet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan hiç kimse sizden para talep etmez, etmeyecektir. Size ulaşıp para isteyenlere itibar etmeyiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

99 Yorum

 1. Konyada ikamet ediyorum yıllardır patik bebek yeleği şapka atkı her türlü orgü örerim lütfen beni arayın çocuk okutuyorum ihtiyacım var

 2. İstanbul’da oturuyorum,el işleri ve örgü yapıp satıyorum bu işi severek yapıyorum

 3. Merhaba ben Ankara’dan sevim evde örgü işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. İzmir’de yasiyorum..her türlü örgü işi seri ve muntazam yapıyorum..işe ihtiyacım var..geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Ben kız meslek lisesi nakış bölümü mezunuyum her türlü nakışı yapabilirim örgü yapabilirim kendi çocuklarımın tanıdıklarını örgütlerini ben yaptım bu işi de yapabilirim benimle irtibata geçerseniz sevinirim İstanbul’da oturuyorum

 6. Evde orgu isi yapabilirim.benim için zaten yıllardır bir terapi.Antalya Serik ‘ de oturuyorum

 7. Ankarada yım her türlü el becerim ve sertifika larım var ne iş olursa yaparım acil dönrseniz çok sevinirim

 8. Merhaba Duzcede yaşıyorum 2 çocuğum var evde yapabileceğim bir iş arıyorum. Bebek yeleği patik hırka örgü olarak her şeyi yaparım. Ayrıca dantel takımlarda yapıyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 9. 30 yılı aşkın zamandır şiş ve tığ örgü işi yapıyorum. şu an emekliyim ve zamanım çok.. hızlı ve çok muntazam örgü örerim… İstanbuldayım, dönüş yaparsanız memnun olurum

  1. Merhaba 25 senedir örgü yaparım elim güzelnve hızlıdır adanada yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Ankara’da yaşamaktayım yıllardır her türlü el örğüsü yapıyorum elim çok düzgündür sizden bilgi bekliyorum

 10. İyi günler ben malatya da yaşıyorum. Yıllardır örgü yapıyorum ve yapmayı çok seviyorum geri dönüş yaparsanız mutlu olurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir