Kolay Zayıflatan Kür Tarifi

Yağların hızlıca yakılması ve daha kolay zayıflamak herkesin hayali. İşte bu konuda son derece etkili olan ve daha hızlı kilo vermek için kullanılan mucize kür tarifini sizlerle paylaşıyoruz.

Elbette bu kürü uygularken diyet yapmayı ve egzersize devam etmeyi de ihmal etmemelisiniz. Etkisini artırmak için hareket etmek şart. Tabi ki bir de kürün düzenli olarak uygulanması gerekiyor.

Hızlı Zayıflayan Mucize Kür Tarifi Malzemeleri:

  • 1 çorba kaşığı pulbiber
  • 1 çorba kaşığı toz tarçın
  • 1 çorba kaşığı toz zencefil
  • 1 çorba kaşığı toz kimyon
  • Birlikte içmek için su

Hızlı zayıflatan kür

Hızlı Zayıflatan Mucize Kür Tarifi

Son derece hızlı yağ yakımı sağlayan ve aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendiren bu kür ile diyet yaparken çok daha kolay kilo verebilirsiniz. Özellikle her yemekten sonra 1 çay kaşığı şeklinde tüketilmesi gereken bu kürü uygularken bol su içmeye de dikkat etmek gerekiyor. Tatlı düşkünlüğünüz varsa bu kürü uygularken abartılı olmayacak şekilde yiyebilirsiniz.

Öncelikle tüm baharatları bir kabın veya kavanozun içinde karıştırın.

Bu karışımı sürekli elinizin altında bulunacak bir yere koyun. Yanında da günlük içeceğiniz 2 -2,5 litre suyunuzu bulundurun.

Her öğünün ardından bu karışımdan bir çay kaşığı yiyip üzerine de 2 bardak kadar su tüketin. Toz karışımı yutmakta zorluk çekiyorsanız suyun içine karıştırarak da içebilirsiniz.

Düzenli olarak kullanıldığında çok kısa sürede kilo vermek mümkün.

Not: Eğer mide rahatsızlığınız varsa pul biber olmadan da kürü uygulayabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir