Kuru Üzüm Paketleme İşi (1300 TL)


Yaşam standartlarınızı yükseltmek ve daha rahat bir yaşam sürebilmek için kesinlikle ek işe ihtiyacımız var. Malum pahalı bir hayat sürüyoruz ve geçim sıkıntısı yaşamadan rahat edebilmek için ek iş arayışlarınız devam ediyorsa evde kuş üzümü paketleme işini tercih edebilirsiniz.

Akşam evde televizyon izlerken bile sizi yormadan yapabileceğiniz, boş zamanınızı paraya çevirebileceğiniz muhteşem seçenekler arasında yer almaktadır. Evde kuru üzüm paketleyerek aile bütçenize katkıda bulabilirsiniz. Hatta evde size yardım edecek biri ya da birkaç kişi varsa bir akşamda, tüm gün çalışarak kazanabileceğiniz parayı 1-2 saat içerisinde kazanabilirsiniz.

Genellikle organizasyon şirketleri ya da paketleme işi yapan firmalar, evlerde hem daha uygun fiyata hem de daha kısa sürede bu işi yaptırabilmektedir. Paketleme işinde evinizin kapısına kadar gelecek olan yetkililer size hem paketleme için gerekli malzemeleri getirecekler hem de iş bitiminde sizden teslim alacaklardır. Hemen ardından ise teslimat zamanında nakit olarak paranızı alabilirsiniz. Hatta isterseniz paranızın yarısını işten önce, kalan yarısını da işin tesliminde alacak şekilde anlaşabilirsiniz.

Evde kuş üzümü paketleme işi yapmak istiyorum derseniz, kesinlikle yorulmadan, boşa zaman harcamadan kolayca yapacağınız bir iş olduğunu bilmelisiniz. Dışarda çalışmak istemeyen bayanlar için ya da ek gelir kazanmak isteyenler için muhteşem bir seçim olacaktır. Sonuçta akşam evde çocuklarınız uyuduktan sonra 1 saat içerisinde paketleme işi yapabilirsiniz. Hatta komşularınızı davet ederek kalabalık şekilde daha da hızlı paketleme yapabilirsiniz. Böylece hem zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız hem de çok rahat şekilde paranızı kazanabilirsiniz.

Evde Para Kazandıran Paketleme İşi

Siz de bu becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki yorum kısmından adınızı, hangi şehirde yaşadığınızı ve günde kaç paket yapabileceğinizi tahmini olarak yazabilirsiniz. Geri dönüşler yorum sırasıyla yapılacaktır.

ÖNEMLİ UYARI: İnternet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan hiç kimse sizden para talep etmez, etmeyecektir. Size ulaşıp para isteyenlere itibar etmeyiniz.

Aylık 1300 TL kazandıran paketleme işinde; paketler 100 ya da 250 gram arasında değişmektedir. Küçük bir tartı ile bir ölçü aldıktan sonra kolayca eliniz alışacak ve hızlıca tartıp ardından paketleyebilirsiniz. Paketleme işi aslında el becerisi gerektirmeyen kolay bir iştir. Alıştıktan sonra yani birkaç denemeden sonra kolayca paketleyebilirsiniz.


İlgili Makaleler

205 Yorum

 1. Eskişehirde yeni üniversiteden mezun olmuş öğrenciyim annem teyzem ve ben günde 10 saat paketleme yapabiliriz ulaşırsanız çok seviniriz teşekkürler

 2. ev hanımıyım çocugum yok bolca vaktim var yaparım her türlü paketleme işini dönüş yaparsanız mutlu olurum

 3. İsmim hakan 25 yaşındayın her gün evdeyim sizin içinde uygunsa ben bu işi yapmak istiyorum

 4. Merhaba 24 yaşındayım tüm gün boşum çalışa bilirim nıgdede yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler ederim.

 5. Tüm günüm evde Geciyor 3000,4000,5000 pakete kadar yapabilirim ulaşırsanız sevinirim

  Yaş 23 Adres Muş Merkez

 6. Merhaba
  Gaziantepde oturuyorum
  23 uaşındayaım
  Günlük 10 saat zamanım bar bu işi yapmaya

 7. Ev hanımıyım çocuğum yok bolca vaktim var ihtiyacım var ek işe yapacagımdan emin olabilirsiniz güvenebilirsiniz

 8. Ben Malatya’da iki çocuklu ev hanimiyim günde 100 200paket yaparım en az bu işe çok ihtiyacim var

 9. Manisa da yaşıyorum üzüm paketleme işini kolaylıkla yapar ve zamanında teslim ederim teşekkür ederim

  1. Her turlu paketleme isi yaparim bursada yasiyorum lutfen ulasin acil paraya ihtiyacim var yakinda evleniyorum bu ise cok ihtiyacim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?