Zayıflatan Tarçınlı Süt Tarifi (1 AYDA 4 KİLO)

1 ayda en az 4 kilo zayıflamak isterseniz o halde size tarçınlı süt tarifini mutlaka denemenizi öneriyoruz. Herkesin memnun kaldığı ve ayda en az 4 kilo verdiği bu kürü düzenli uygulamanız halinde fazla kilolarınızla vedalaşmanız da oldukça kısa sürecek!

Zayıflatan Tarçınlı Süt Karışımı Malzemeleri:

  • Kaç kişilikse o kadar süt, yani kişi başı 1 su bardağı süt
  • Yarım çorba kaşığı toz tarçın

Tarçınlı Süt Karışımı İle Zayıflama

Bir tencerenin içine kişi sayısı kadar su bardağı ile sütü koyun ve tarçını da ilave ederek ocağa koyun. Kısık ateşte yavaş yavaş kaynamasını ve pişmesini bekleyin.

Zayıflatan Tarçınlı Süt Tarifi

İster ılık, ister sıcak olarak tüketebileceğiniz tarçınlı sütü günde en az 2 kez içmelisiniz. Sabah ve akşam olmak üzere birer kahve fincanı olarak içmelisiniz. Günde iki kez içildiği takdirde 1 ayda en az 4 kilo verebilirsiniz. Diyet ile beraber yapmanız halinde daha çok da zayıflamanız söz konusu olacaktır. Tarçınlı sütünüzü aynı zamanda su ile de pişirebilirsiniz.

Tarçınlı süt sayesinde ani tatlı krizlerinizi engelleyebilirsiniz. Tarçının tok tutucu özelliği de diyet esnasında ani acıkmalarınızın önüne geçecektir. Gün boyu enerji veren bir içecek olması da diyet yaparken alternatif içecekler elde etmenizi kolaylaştıracaktır. Bu kürü 1 ay boyunca düzenli olarak sabah akşam içmeniz halinde en az 4 kilo zayıflamanız mümkün olacaktır. Eğer egzersizle desteklerseniz daha fazla zayıflamanız da söz konusudur.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir