Zayıflatan, Yağ Yakan Kahve

Hem dinlenecek hem de zayıflayacaksınız. Özellikle kahve içmeyi çok sevenler için muhteşem bir çözüm. Bu kahve tarifi ile fazlalıklarınızdan daha kolay kurtulabilirsiniz. Zayıflamaya yardımcı olan yağ yakan kahve tarifi ile hızlı şekilde kilo verebilirsiniz.

Muhteşem bir tarif var sırada. Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve Tarifi

Peki, bu tarif nasıl yapılır? Zayıflamaya yardımcı yağ yakan kahve nedir? Gelin, hep birlikte öğrenelim.

Malzemeler

1 su bardağı yağsız süt,

1 adet çubuk tarçın,

1 tatlı kaşığı kahve (Türk kahvesi veya nescafe)

Zayıflatan, Yağ Yakan Kahve Tarifi

Öncelikle Türk kahvesi, filtre kahve ya da nescafe kullanabilirsiniz. 1 su bardağı sütü cezveye döküp içine 1 tane çubuk tarçın atıp, orta ateşte kaynatın. Zaten mis gibi kokacaktır tarçın. Ardından sütü ocaktan alın ve tarçın içindeyken 3-4 saat bekletin ve soğusun. Bunu geceden de yapıp sabah kahvenizi içebilirsiniz. Daha sonra sütün içine 1 tatlı kaşığı nescafe, Türk kahvesi ya da filtre kahveden biri konulur ve tekrar kaynatılır. Ardından sıcak ya da ılık şekilde afiyetle içilir.

Yağ yakan kahve tarifi

Zayıflatan Kahvenin Faydaları

Özellikle kahve seven herkesin kolaylıkla yapıp içebileceği ve lezzetine lezzet katabileceği harika bir tariftir. Bu muhteşem zayıflatan yakan kahve tarifini siz de isterseniz her gün ya da günde 2 defa içebilirsiniz. Sonuçta sütlü kahve içiyorsunuz bir tek farkı içindeki tarçın. Tarçını metabolizma hızlandırdığı ve bulunduğu tüm yemeklere, pastalara lezzet kattığı bir gerçektir. Siz de hem zayıflamak için hem de her gün kahve keyfi yapmak için muhteşem bir tarif arıyorsanız, buldunuz demektir. Şimdiden afiyet bal şeker olsun! Zayıflamaya yardımcı yağ yakan kahve tarifi ile bundan sonra kahve saatleri daha keyifli!

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir