Anasayfa / Zayıflatan İçecekler / 1 Ayda 6 Kilo Verdiren İçecek Tarifi
1 ayda 6 kilo zayıflatıyor

1 Ayda 6 Kilo Verdiren İçecek Tarifi


Denenmiş ve zayıflama konusunda kesinlikle işe yarayan bu tarifle siz de fazla kilolarınızla kolayca vedalaşabilirsiniz. Aktarların da önerdiği 1 ayda 6 kilo zayıflatan içecekle beraber diyet ve egzersiz yapmanız halinde daha çok kilo verebilirsiniz.

1 Ayda 6 Kilo Verdiren İçecek Tarifi Malzemeleri:

  • 3 tane çubuk tarçın
  • Bir tutam yeşil çay
  • 3 çorba kaşığı kuru nane
  • 2 çorba kaşığı ezilmiş incir çekirdeği
  • 1 adet limon

1 Ayda 6 Kilo Verdiren İçecek Nasıl Hazırlanır?

3 adet çubuk tarçını ufak parçalara bölün. Üzerine yeşil çayı elinizle ufalayarak ekleyin ve naneyi de ilave ettikten sonra ezilmiş incir çekirdeğini koyarak harmanlayın.

Bu karışımdan 1,5 çorba kaşığını bir tencere koyup üzerine 2 su bardağı sıcak içme suyu ekleyerek 15 dakika kadar kaynatarak demleyin. Günde 2 defa, sabah ve akşam aç karnına ılık ya da sıcak olarak tüketin. Bu karışım ortalama 1 haftalık olduğu için bitince yeniden yapabilirsiniz. İçerken üzerine limon sıkarsanız çok daha etkili olacaktır.

İncir çekirdeğinin ufalanmış halini aktarlardan satın alabilirsiniz.

Diyet yapanların seveceği bu tarif yağları daha çabuk yaktırdığı gibi, tokluk hissi de veriyor.

Gebe kadınlar ve emziren kişiler bu tarifi kullanmamalıdır. Kronik hastalığı olup ilaç içen kişiler de kesinlikle hekime sormadan içmemelidir.

1 ayda 6 kilo verdiren bu çayı içerken özellikle sağlıklı beslenmeniz, günde 2 litre su içmeniz ve günde en az 40 dakika yürüyüş ya da egzersiz yapmanız etkisini artıracaktır.


Sizin için önerilenler;

Tereyağlı Kahve ile Zayıflama

Tereyağlı Türk Kahvesi ile Zayıflama

Toplam:  Pinterest503 WhatsApp Twitter5 Messenger Kahvenize tereyağı ekleyerek kahvenin zayıflatan etkisini 3 katına çıkartabileceğinizi biliyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçeriği faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)
Kapat