Anasayfa / Zayıflatan İçecekler / 2 Haftada 5 Kilo Verdiren Detoks
2 Haftada 5 Kilo Zayıflatan Detoks Tarifi

2 Haftada 5 Kilo Verdiren Detoks


Özellikle yaz aylarına girerken pek çoğumuz fit olmak için çeşitli diyetler ve detokslar hazırlarız. Siz de benim gibi 15 günde 5 kilo vermek isterseniz tarifime göz atabilirsiniz.Bununla beraber, kışa fit girmek isteyenler ve hasta olmadan bütün kışı atlatmak isteyenler için de evde hazırlayabileceğiniz birçok detoks tarifleri bulunuyor. Detoks, içerisinde bolca antioksidanın bulunduğu, mevsim meyve sebzeleri de hazırlanan sağlıklı, yağ yakıcı ve aynı zamanda vücudunuzu düzene sokacak bir karışım. 15 gün içerisinde 5 kilo vermek isteyenlerdenseniz, sizler için bir tarif hazırladık.

Malzemeler

  • Bir bütün limon
  • 1 Adet Soda
  • ¾ litre su
  • 1 Çorba Kaşığı Yeşil Çay

5 kilo zayıflatan detoks

15 Günde Nasıl 5 Kilo Verilir

Yukarıda malzemelerini belirtmiş olduğumuz ve yaklaşık 2 hafta içerisinde 5 kilo kaybetmenize yardımcı olacak bu detoks oldukça kolay bir şekilde hazırlanıyor. Bir tencere içerisinde suyu döküp üzerine de 1 çorba kaşığı çayımızı ekliyoruz ve kaynamaya bırakıyoruz.

Malzemeler kaynarken içerisine limonu ekliyoruz ve bir süre boyunca, limon yumuşayana kadar kaynatmaya devam ediyoruz. Su kaynayıp malzemeler yumuşadığında ise sodayı ekleyebiliriz. Daha sonra tarifi ocaktan alıp tezgah üzerinde soğumaya bırakıyoruz. Sürahi içerisinde döküp üzerine nane ekleyebilir ve daha sonra da buzdolabında saklayabiliriz.

Tarifi günlük olarak tüketmenizi öneririz. 2 günde bir yeni bir tarif hazırlamanızı öneririz. 15 gün boyunca uygulayacağınız bu detoks ile hem daha sağlıklı hissedecek hem de çok kısa bir süre içerisinde kilo verme imkanı bulacaksınız.

Sizin için önerilenler;

Haftada 5 Kilo Zayıflatan Doğal Kür

Haftada 5 Kilo Zayıflatan Doğal Kür

Hızlı kilo vermek için doğal uygulamaların tercih edilmesi yerine sağlıksız şok diyetlerin tercih edilmesi, kilo verirken sağlığımızın da olumsuz yönde etkilenmesine neden olmaktadır. Aşağıda vereceğimiz hızlı kilo verdiren doğal limon suyu tarifi ile, egzersizlerle birlikte desteklendiğinde hızlı ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir