Anasayfa / Güncel / 2017 Saç Renkeri

2017 Saç Renkeri


2017 Yaz tatili için saç renginizi seçtiniz mi? Sizi bu yaz capcanlı bir görünüme kavuşturacak müthiş saç renkleri ve modelleri…

Sizlere içinizdeki enerjinin dışarıdan da rahatlıkla farkedilmesi için birkaç öneri hazırladım. Bu yazımızda 2017 saç renkleri konusuna değindik ve sizlere yaz tatili için müthiş fikirler getirdik.

Yıllardır aynı renk skalasında gidip gelenler için bu yaz ezber bozma vakti geldi. 2017 pastel saç renkleri ile hem çok şık hem de çok enerjik görünmeniz olası. Son yılların popüler renklerinden smoke saç boyası ve soft mor benim favorilerim arasında. Sizler de yazımızdaki renklerin birini seçebilirsiniz.

Ayrıca renkli saç modelleri için çeşitli makyaj ve kombin önerilerimiz de olacak.

Dark yeşil saç modası daha çok kumral tenlilere yakıştığı dillendirilir. Makyajının ise saç renginin aksine daha soft olması tavsiye ediliyor.

Gri Saç Modelleri

Gri saç modelleri bu yılların en beğenilen saç renklerinden. Çeşitli kesimler ve modellerle şıklığınızı daha da taçlandırabilir, yaptığınız sırt dekolteli kombinler ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Daha relax tarza sahip kadınlara hitap eden bu saç rengi sizi daha genç gösterecek ve enerjinize enerji katacak.

Gri saç örnekleri

Soft bir makyaj ile smoke saç tarzınızı daha fazla ortaya çıkartabilir, köşesiz oval gözlükler ile daha şirin bir görünüm elde edebilirsiniz.

Devamı için 2. sayfaya geçiniz. (2)


Sizin için önerilenler;

Karları temizlerken dikkat edin!

Gerçek olaydır. Dikkat edelim. Evin babası arabanın üzerindeki karları temizlerken eşi ve çocukları arabadaydı. 5 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)

Paylaşmak istemiyorum (biraz bencilce)