7 Günde 5 Kilo Verdiren Krem Tarifi

Göbek, basen ve diğer bölgesel yağları yakmak, 1 hafta gibi kısa bir sürede 5 kilo yağ eritmek için size muhteşem bir doğal zayıflatan krem tarifi hazırladık.

Günümüz yaşam şartları ve sağlıksız beslenme koşulları ne yazık ki bölgesel yağlanmalara sebep oluyor. Bununla birlikte toplumumuzda obezite rahatsızlığının da artması ne yazık ki kilo sorunlarını hepimize hatırlatıyor. Kardiyovasküler sebeplerden dolayı kilo problemi yaşamıyorsanız diğer fazla kiloların çözümü bu yazımızda…

Size 1 haftada 5 kilo yağ yakabilecek bir krem tarifi vermek istiyoruz. Sadece evdeki 5 malzemeyle hazırlayabileceğiniz haftada 5-6 kilo yakan kremi denedikten sonra siz de tarifi tanıdıklarınızla paylaşmak isteyeceksiniz.

Yağ yakıcı krem tarifi

Şimdiye kadar diyet listeleri ve egzersiz programları ile kilo veremediyseniz bir de bu doğal kremi deneyebilirsiniz.

Malzeme listesi:

  • 1 tatlı kaşığı kafur yağı
  • 2 tepeleme çay kaşığı vicks
  • 1 çay kaşığı kabartma tozu
  • 1 çay kaşığı kahve
  • 1 tatlı kaşığı kaynamış soğumuş su

Kremi hazırlamak için oda sıcaklığında 1 gün bekletilmeiş vicks kremden 2 dolu çay kaşığı alın ve kapaklı bir kaba dökün. Üzerine kafur yağını ilave edip karıştırın. Ardından hemen kahveyi ekleyin. Vicks uçucu bir krem olduğu için ağzını kapatın.

Bir çay bardağına kabartma tozu ve suyu döküp karıştırın, eğer su az gelirse damla damla ekleme yaparak doğru kıvamı bulabilirsiniz. İyice karıştıktan sonra kapaklı kutunun içine döküp tüm malzemeleri karıştırın. Kapağı kapatıp 1 saat dinlendirin.

Yağ Yakan Krem Nasıl Uygulanır?

Malzemeler evinizde yoksa kafur yağını aktarlardan, vicks’i de eczane ve marketlerden bulabilirsiniz.

Kremle nasıl yağ yakılır?

Hazırladığınız kremi istediğiniz bölgeye uygulayın. Etkisini artırmak için kremi sürdükten sonra bölgeyi streç film ile sarabilirsiniz. İstediğiniz kiloyu verene kadar günde 2 kez uygulayabilirsiniz. Doğal bir tarif olduğu için sürekli kullanmakta bir sakınca yoktur.

Hatırlatma: İlk kullanımdan sonra bölgede kızamra, kaşıntı ya da kabarıklıklar olursa doktora danışmadan ikinci kez kullanmayınız.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir