Anasayfa / Evde ek iş / Evde Yapılacak 5 İş

Evde Yapılacak 5 İş


Evden çalışarak ek kazanç sağlayabileceğiniz 5 ek iş ilanı…

Ev hanımları, öğrenciler ya da maddi anlamda sorun yaşayan çalışanlar, gelişen durumlara istinaden artık evden çalışarak para kazanmak oldukça basit. Seçenekler tamamen kişilerin ilgi ve beceri alanlarına göre değişebilir, tamamen kişilerin ilgi noktalarını oluşturabilmektedir. Evde Yapılacak 5 İş imkanı içerisinde en popüler olanları tercih etmek, gelir düzeyine daha fazla katkı sağlayacaktır.

Evde Ek Kazanç

Evde ek kazanç için; evde kutu katlama, evde davetiye katlama, evde boncuk işi yapmak, evde internet üzerinden online makale yazmak ve evde nikah şekeri hazırlamak gibi iş ilanları mevcuttur. Bunların dışında kişilere gelir sağlayan farklı alanlarda da iş imkanları bulunmaktadır. Sayılan isimler firmalar tarafından genellikle kişilere sağlanan ve gelir durumları yüksek olan iş imkanları arasında yer almaktadır.

Evden Nasıl Para Kazanılır?

Evde Yapılacak 5 İş arasında yer alan bölümlerin ortak özellikleri arasında firmaların sizlere sağlamış olduğu evlerinize kadar ulaştırılan malzemeler ve nasıl yapacağınız, hazırlayacağınız üzerine verilen bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında sizlere verilen süre ortalama olarak benzerlik göstermekle birlikte, iş kazancı da bu noktada benzerlik göstermektedir. Ayrıca ortalama olarak belirlenen iş imkanları bayanlara hitap etme oranları daha fazladır.

Siz de evde para kazanmak istiyorsanız ilgili işlere tıklayarak ya da yorumlar kısmından isim ve hangi şehirde yaşadığınızı ileterek başvurabilirsiniz.

Firmalar tarafından sizlere yönlendirilen işler evde iş ilanları arasında yer almakla beraber, uygulaması zor veya fazla zaman harcatan konulara da rastlanmaktadır. Aksine çok fazla zaman ayırmadan iş başına 5 10 kuruş arasında değişen rakamlarla aylık ortalama 1000-5000 TL tutarında gelir de sağlayabilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayın.

Başvuru formu için tıklayın.

Başvuru formu için tıklayın.

Evde sabun yaparak para kazanma

Ayda 1500 TL kazandıran kapı süsü işi

 

Sizin için önerilenler;

Ayda 1600 TL Kazandıran İş

Evde Anahtarlık İşi Yaparak 1600 TL Kazanın

Toplam:  Pinterest615 WhatsApp Twitter24 Messenger Her geçen gün pahalanan hayat ve bitmeyen ihtiyaçlar insanlarda evde …

12 cevap bulunuyor.

 1. Denizli merkezefendi ilçesinde yaşıyorum. Dördüzlerim var.cok paraya ihtiyacımız var 😀35 yaşındayım. Titiz ve disiplinli çalışırım. Öncelik sağlarsanız memnun olurum

 2. Evde herhangi iş yapma konusunda başvuruda bulunuyorum.
  – Plastik kutu paketleme
  – Kutu katlama
  – Davetiye katlama
  – İnternet üzerinden online makale yazmak
  – Nikah şekeri hazırlamak
  ve sair evde yapılacak işler….
  Not:Evde iş yapacak kişi-eleman sayımız çoktur.

 3. Ankara dan Sebahat takı tasarımı ve ahşap boyama kurslarına katıldım elimden her iş gelir lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 4. ADANA seyhan ilçede ikamet ediyorum. 5 yıldır organizasyon isleri yapıyorum. Paketleme, sabun yapma, nikah sekeri, her türlü paketleme.isleri yapabilirim.

 5. Bende evde ek iş yapabilirim,dönerseniz sevinirim.

 6. Denizli forum çamlık bölgesinde oturuyorum. Tüm gün boşum. Evde paketle, örgü ve takı işlerini rahatlıkla yapabilirim. Telefon ile dönüş yapabilir misiniz?

 7. Merhaba ben bu işi günde 5 saat yapabilirim Şırnak Silopi’de oturuyorum

 8. Sürekli evdeyim bende yapabilirim bu işleri dönüş yaparsanız sevınırm

 9. Bartında oturuyorum tüm günüm boş takı işini yapabilirim elim buna yatkındır geri dönerdeniz çok sevinirim.

 10. sakaryada oturuyorum takı ve örgü işi yapmak istiyorum

 11. Çorluda oturuyorum takı ve örgü işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçeriği faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)
Kapat