Evde Yapılacak 5 İş

Evden çalışarak ek kazanç sağlayabileceğiniz 5 ek iş ilanı…

Ev hanımları, öğrenciler ya da maddi anlamda sorun yaşayan çalışanlar, gelişen durumlara istinaden artık evden çalışarak para kazanmak oldukça basit. Seçenekler tamamen kişilerin ilgi ve beceri alanlarına göre değişebilir, tamamen kişilerin ilgi noktalarını oluşturabilmektedir. Evde Yapılacak 5 İş imkanı içerisinde en popüler olanları tercih etmek, gelir düzeyine daha fazla katkı sağlayacaktır.

Evde Ek Kazanç

Evde ek kazanç için; evde kutu katlama, evde davetiye katlama, evde boncuk işi yapmak, evde internet üzerinden online makale yazmak ve evde nikah şekeri hazırlamak gibi iş ilanları mevcuttur. Bunların dışında kişilere gelir sağlayan farklı alanlarda da iş imkanları bulunmaktadır. Sayılan isimler firmalar tarafından genellikle kişilere sağlanan ve gelir durumları yüksek olan iş imkanları arasında yer almaktadır.

Evden Nasıl Para Kazanılır?

Evde Yapılacak 5 İş arasında yer alan bölümlerin ortak özellikleri arasında firmaların sizlere sağlamış olduğu evlerinize kadar ulaştırılan malzemeler ve nasıl yapacağınız, hazırlayacağınız üzerine verilen bilgiler yer almaktadır. Bunun dışında sizlere verilen süre ortalama olarak benzerlik göstermekle birlikte, iş kazancı da bu noktada benzerlik göstermektedir. Ayrıca ortalama olarak belirlenen iş imkanları bayanlara hitap etme oranları daha fazladır.

Siz de evde para kazanmak istiyorsanız ilgili işlere tıklayarak ya da yorumlar kısmından isim ve hangi şehirde yaşadığınızı ileterek başvurabilirsiniz.

Firmalar tarafından sizlere yönlendirilen işler evde iş ilanları arasında yer almakla beraber, uygulaması zor veya fazla zaman harcatan konulara da rastlanmaktadır. Aksine çok fazla zaman ayırmadan iş başına 5 10 kuruş arasında değişen rakamlarla aylık ortalama 1000-5000 TL tutarında gelir de sağlayabilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayın.

Başvuru formu için tıklayın.

ÖNEMLİ UYARI: İnternet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan hiç kimse sizden para talep etmez, etmeyecektir. Size ulaşıp para isteyenlere itibar etmeyiniz.

Başvuru formu için tıklayın.

Evde sabun yaparak para kazanma

Ayda 1500 TL kazandıran kapı süsü işi

 

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

31 Yorum

 1. Adana seyhanda yasiyorum bos vaktim var ekibim var elimden her is gelir yardimci olun ise ihtiyacım var lutfen

 2. Bingölde öğrenciyim bu işi kısa sürede yapabilirim daha önce yapmadım kendime güveniyorum

 3. Mersin’de yaşıyorum.
  buzdolabı süsü, davetiye , takı ile ilgili işleri yapabilirim. dönüş sağlarsanız sevinirim

  1. Merhaba
   İstanbul Gaziosmanpasa Küçükköy semtinde ikamet ediyorum. Hafta içi akşamları ve hafta sonu tüm gün olarak hertürlü paketleme taki yapımı işi arıyorum pratik ve hızlı olarak yapabilirim .

 4. 30 yaşındayım. Evde ek iş olarak ilgileniyorum. Ankara da yaşıyorum. Geri dönüş bekliyorum.

  1. Mersinde yaşıyorum halk eğitime çok gittim böyle işlere elim yatkın evde boş oturuyorum vaktim çok

   1. Bursada oturuyorum günde 5 6 saatimi ayirabilirim hızlı ve pratiğim özenli ve dikkatli çalışırım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Balon paketleme işi yapabilirim Muğla Fethiye’de ikametgah ediyorum.Yarım gün olarak çalışmaktayım öğleden sonra müsaitim

 6. Denizli merkezefendi ilçesinde yaşıyorum. Dördüzlerim var.cok paraya ihtiyacımız var 😀35 yaşındayım. Titiz ve disiplinli çalışırım. Öncelik sağlarsanız memnun olurum

 7. Evde herhangi iş yapma konusunda başvuruda bulunuyorum.
  – Plastik kutu paketleme
  – Kutu katlama
  – Davetiye katlama
  – İnternet üzerinden online makale yazmak
  – Nikah şekeri hazırlamak
  ve sair evde yapılacak işler….
  Not:Evde iş yapacak kişi-eleman sayımız çoktur.

 8. Ankara dan Sebahat takı tasarımı ve ahşap boyama kurslarına katıldım elimden her iş gelir lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1. Adım buse nur yazıcı trabzonda yaşıyorum. Tecrübem bir çok yerde çalıştım ama mesafe olduğu için bırakmak zorunda kaldım sürekli aldığım para dolmuşa gittiği için şu anda işe gerçekten ihtiyacım var . Daha önce böyle bi iş yapmadım ama yapabilirim sürekli evdeyim ailem çalışmamı istiyor fakat iş bulamadığım için giremiyorum lütfen çok ihtiyacım var işe yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler…

 9. ADANA seyhan ilçede ikamet ediyorum. 5 yıldır organizasyon isleri yapıyorum. Paketleme, sabun yapma, nikah sekeri, her türlü paketleme.isleri yapabilirim.

 10. Denizli forum çamlık bölgesinde oturuyorum. Tüm gün boşum. Evde paketle, örgü ve takı işlerini rahatlıkla yapabilirim. Telefon ile dönüş yapabilir misiniz?

 11. Bartında oturuyorum tüm günüm boş takı işini yapabilirim elim buna yatkındır geri dönerdeniz çok sevinirim.

  1. Merhabalar Mersinde ikamet etmekteyim. Teslimatı istenilen işlerin zamanında teslimi için garanti verebilirim ve bu tarz işlere ihtiyacım var. İlginize teşekkürler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir