Anasayfa / El işi - Örme / Evden Para Kazandıran 9 İş

Evden Para Kazandıran 9 İş


Ev ekonomisine yarar sağlamak isteyen ya da evden para kazanmak isteyen herkesin yardımına koşan bu yazımızı kesin okumalısınız.

Gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda irili ufaklı birtakım ihtiyaçlara gün yüzüne çıkar. Zaman zaman tek gelirin aile bütçesine yetmediği ek katkılara ihtiyaç duyulduğu anlarda çeşitli platformlardan boş vakitleri değerlendirecek, aynı zamanda maddi destek sağlayacak arayışlar kişilerin hayatlarına dahil olur. Emekli, öğrenci, ev hanımı ya da çalışan farkı gözetmeksizin yapılacak bu işler sayesinde kimileri için cep harçlığı niteliği kazandırırken; kimileri için de aile bütçesine ek katkı olarak adlandırılır. Özellikle gelişen adımlar sayesinde evden yapılacak işler adı altında gelişen isimler birbirinden farklı nitelikte ve özelliktedir.

Gelir düzeyinin yeterli seviye de olmadığı ailelerde duruma paralel olarak gelişen olumsuzluklar çoğunlukla aile kurumunun son bulmasına sebep olmaktadır. Bu anlamda hayatı kolaylaştırmak eşlerin birbirine olacak destek durumun arttırması için evde ek iş fırsatları zaman içinde sorunların en aza inmesini ya da yok olmasını sağlayacaktır.

Evde Para Kazanmak

Ağırlıklı olarak ev hanımlarının odaklandığı evden para kazanma seçeneğinde uygulanabilecek birçok imkan bulunmaktadır. Önemli olan yapılan işin benimsenmesi, kişiye hitap edebilmesidir. Sevilmeyen işin takibi ve de yapılması zaman zaman olumsuzluklarla sonuçlanabilmektedir. Genel anlamda mevcut işlerin birkaçı;

Kutu – Paket İşleri

Süregelen hayat içerisinde evden yapılan ya da yapılabilecek işlerin hemen hemen ilk sırasında yer alır. Firmalar tarafından belirlenen işin içeriğini, evde hobi olarak diğer işlerden arta kalan zamanlar da ya da özel ilgi alanlarında uygulamaya alınmasıdır. Sizlere firmalar tarafından iletilen mukavvaları istenilen boyutlarda keserek, istediğiniz renklendirmelerle firma sahiplerine iletebilirsiniz. Kutu katlama işleri özellikle özel günlerin büyük gözdesi olarak bilinir, bu dönemde rağbet görmesi daha fazladır. Bu tip bir işe talip olanların alttaki yorum kısmından isim ve yaşadığı ili bildirmeleri yeterlidir. Lütfen e-posta adresinizi doğru yazınız.

Evde Bebek Bakmak

Kadın işçilerin sayıca arttığı dönemlerde bebekleri için verilen iznin dolması üzerine, evlerine destek sağlayacak bakıcılara ihtiyaçlar duyulmaktadır. Bu durum kişilerin ya kendi evlerine bebek bakmalarına olanak sağlar, ya da aile ortamına dahil olarak ailenin yanına gün içinde dahil olup gündelik bazında ücrete tabi olunur.

Evde örgü işi

Ev hanımlarının her zaman için garantili evde ek iş fırsatları arasında yer alır. Özellikle  el işi ve örgü işlerine hakimseniz, sizlere verilen siparişleri tamamlamanız oldukça kolay olacaktır. Dantel, kazak, havlu kenarı, patik, oya, işleme gibi birçok alanda iş imkanları özellikle ev hanımlarının yapabileceği işler arasında yer alır. Eğer siz de bu işleri yapabilecek seviyedeyseniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.Kokulu Taş Yaparak Para Kazanma

Gündemde oldukça yeni olan bu iş, evde yapılan işlerden en zevkli işler arasında yer alır. Önemli olan malzemelerin etkin ve biçimli kullanılmasıdır. Gelir bakımından da oldukça dolgundur.

Yemek Yaparak Para Kazanma 

Yemek becerisi olan hanımların çeşitli kurum ya da kuruluşların özel günlerine kek, pasta, börek, kurabiye gibi temel lezzetleri sunmaları durumunda kazanacakları ek gelir temsil eder. Kimi zaman ise bu durum çeşitli catering firmalarında yemek hazırlayan kişi olarak katılma ve bütçeye destek kazanma fırsatını sunar.

Yazı Yazarak Para Kazanmak 

Günde sadece birkaç saatinizi ayırarak yazı ihtiyacı olan içerik sağlayıcı sitelere, içerik ve detay konularının belirlendiği alanlarda yazılar yazabilir, aylık gelir sahibi olabilirsiniz. Yazma konusunda herhangi sınırlamanın bulunmadığı platformda ne kadar fazla yazarsanız, o kadar gelir elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Kalemine güvenen her bireyi bu konu altından başvuru yapmaya davet ediyoruz.

Gelin Buketi Yapma İşi

Tasarım konusunda kendinize güveniyorsanız yönelmeniz gereken alanların başında gelir. Bu tip butik tasarım işlerinde oldukça fazla kar payı olduğu için alacağınız ücret de dolgun olacaktır. El yatkınlığınız ya da tecrübeniz varsa lütfen yorum kısmından bizimle irtibata geçiniz. Çeşitli firmalarla anlaşmalar sağlayarak sizlere gelen malzemeleri itina ile istedikleri düzene sokabilir, bütçe anlamında destek alma hakkına sahip olabilirsiniz.

Evde Mum Yapımı

Evde mum yapımı ile aylık 1200 liraya varan ek kazanç sağlamanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken sayfa altındaki form ile başvuruda bulunmak. Seçilmeniz durumunda size gönderilecek şemalar ve malzemeler ile istenen nitelikteki renkli ve kokulu mum yapımı konusunda bilgi sahibi olacak ve kolaylıkla evden kazanç sağlamak için ihtimal yaratacaksınız.

Evden Para Kazandıran 9 Ek İş İlanı

Tarifi değerlendirin
recipe image
Tarif Adı:
Evden Para Kazandıran 9 İş
Tarih:
Oylar
4.51star1star1star1star1star Based on 27 Review(s)

Sizin için önerilenler;

Örgü bebek modelleri

Örgü Bebek Şapkaları

Bahar ve kış aylarında ihtiyaç duyduğumuz bebekler için şapka modelleri birçok örneği ile bu sayfada. …

53 Yorumlar

 1. Evde ek iş istiyorum örgü gibi işler gelir elimden

 2. Kokulu taş işi yapmak istiyorum

 3. Ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 4. Ek iş yapmak istiyorum kokulu sabun

  • Merhaba, evde iş yapmak istiyorum. Davetiye,mum,sabun,yemek v.s.
   Elim hepsine yatkındır. Çalışmayı seviyorum,zevkli ve güzel işler çıkartabilirim. Teşekkür ederim…
   İzmir

 5. Evde kutu ve kokulu sabun yapmak istiyorum. Bana hitap eden uğraş alanları bunlar.

 6. Evde ek iş istiyorum örgü gibi işler gelir elimden

 7. Ben ogrenciyim ek ise ihtiyacim var

 8. Evde iş imkanı inşallah verirsiniz çok istiorum..

 9. ben de paketleme işi yada yetenek gerektirmeyenevde yapılacak her turlu işten yararlanmak istiyorum
  trabzon da oturuyorum

 10. merhaba , acil paraya ihtiyacım olduğundan paketleme ve işleme işi yapabilirim. istanbulda ikamet etmekteyim.

 11. Merhaba ben kutu paketleme ve örgu yapabilirim evde ek ise ihtiyacim var

 12. Bi cevap verebilirimisiniz

 13. Paketleme kokulu sabun el işi hepsi gelir elimden bende yapmak istiyorum

 14. Marhaba ben evde kutu paket işi istiyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 15. Merhaba evde kutu paket işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 16. mum kokulu taş ve orgu yapmak isterim

 17. Merhaba evde kokulu taş ve magnet yapmak istiyorum Izmir Tire de oturuyorum

 18. Mum beyaz kokulu taş yapmak istiyorum… fethiye

 19. EL İŞLERİNE yatkınımdır. her türlü örgü dikiş işlerini yapabilirim.Ayrıca GELİN BUKETİ de çokça yaptım tasarımlar da elimde mevcuttur.. elim hızlıdır. işi gereken süreden daha kısa sürede bitirebilirim.

 20. İsmim özge edirne de yaşıyorum ek işe ihtiyacım var. Kutu ve paketleme işi

 21. Merhaba evde iş yapmak istiyorum ,yemek,davetiye veya kutu katlama olabilir .ayrıca çocuklarında çok seviyorum çocukta büyütebilir in lütfen arayın .

 22. el becerisi gerektiren bütün işleri yapabilirim.

 23. Kahramanmaraş evde ek iş arıyorum

 24. Merhaba, kalemime fazlasıyla güvendiğimi düşünüyorum ve yazı yazmayı istiyorum 🙂 Bütün günün dergi kitap okuyarak geçiyor . Ben de belli bir kitleye ulaşmayı çok isterim.

 25. Evde makrome abajur basligi ormek istiyorum. İzmir Hatay

 26. Ben de evde ek iş yapmak istiyorum

 27. Bende Çanakkale’de öğrenciyim ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız eğer

 28. Evde örgü, dantel ,igne oyası havlu yazma takı yapabilirim . Antalya’da oturuyorum . Yardımcı olursaniz sevinirim

 29. Merhabalar, evde kutu_ paket , gelin buketi ve sabun yapabilirim elim oldukca yatkindir. Gunde 7_8 saat calisabilirim. Ankara da ikamet ediyorum.

 30. Iyı gunler davetıye ve gelın buketı yapabılırım 6-7 saat uygundur

 31. Bende eve iş istiyorum 12 saat çalışabilirim gelin buketi yada pakatleme işi olursa yaparım İstanbul Sancaktepe

 32. Merhaba; Evde ek iş yapmak istiyorum detaylı bilgi verir misiniz?

 33. Ankara-Sincan bölgesinde oturuyorum.Günlük 8 saatin
  üstüne çıkacak şekilde çalışabilirim.El işiyle uğraşıyorum
  ;yastık süsleme,eski dantel değerlendirme,örgü,kapı
  süsleri vb.gibi daha bir sürü üretim yapmaktayım.
  Nakite çevirebileceğim kalıcı işe ihtiyacım var.

 34. Kutu katlama yapma işi lütfen

 35. Davetiye, sabun ve mum yapmak istiyorum bana yardımcı olabilir isiniz?

 36. Zor durumdayım yazı yazmayı çok seviyorum İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum

 37. Merhaba üsküdar da ikamet ediyorum çocuklarıma katkıda bulunmak için bu işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum teşekkürler

 38. Ankara da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum.

 39. Tasarımcıyım. Evde davetiye ve kutu tasarım ve katlama işleri yapabilirim. Etiket, desen çizerim. Kitaplara, yılbaşı kartları, takvim vs işleri için illüstrasyon (resimleme) işleri yaparım.

 40. Izmir de yaşıyorum. Evde kutu katlama veya yazı yazma isleri ile ilgileniyorum. Bu konuda benimle çalışmak isteyen firmalar email im den dönüş yapabilirler.

 41. Evde ek iş yapmak istiyorum.davetiye,kutu işi olur

 42. Davetiye paketleyebilirim hatay da oturuyorum.gunde 5 saat ayirabilirim

 43. Evde her türlü is yaparım elim çok yatkındır lütfen yardımcı olur musunuz

 44. Evde iş yapabilirim 6 – 7 saat ayirabilirm ise. Aydın da oturuyorum 29 yaşındayım. Davatiye , kutu paket işleri vs yapabilrim

 45. Merhaba ankara batıkentte oturuyorum, evhanımıyım evde Ekim yapmak istiyorum. Üniversitede ikiz çocuk okutuyorum, acil ihtiyacım var tşk ederim

 46. El sanatları mezunuyum yetenekli olduğumu düşünüyorum elim hızlı 25 yaşındayım tüm günümü bu işe ayırabilirim izmirde yaşıyorum

 47. Ben Gaziantep de yaşıyorum kutu katlama, mum yapımı, sabun yapımı, davetiye yapımı, kokulu taş yapabilirim ararsanız sevinirim kolay gelsin..

 48. 45 yaşındayım istanbulda ikamet ediyorum gerektiği kadar vakit ayırabilirim

 49. Merhaba kokulu taş, mum ve kutu katlama işi yapabilirim Yardımcı olursanız sevinirim

 50. evde davetiye katlama,kutu yapimi,orgu yastik gibi isler yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)

Paylaşmak istemiyorum (biraz bencilce)