Anasayfa / El işi - Örme / Evden Para Kazandıran 9 İş

Evden Para Kazandıran 9 İş

Sponsorlu Bağlantılar

Ev ekonomisine yarar sağlamak isteyen ya da evden para kazanmak isteyen herkesin yardımına koşan bu yazımızı kesin okumalısınız.

Gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda irili ufaklı birtakım ihtiyaçlara gün yüzüne çıkar. Zaman zaman tek gelirin aile bütçesine yetmediği ek katkılara ihtiyaç duyulduğu anlarda çeşitli platformlardan boş vakitleri değerlendirecek, aynı zamanda maddi destek sağlayacak arayışlar kişilerin hayatlarına dahil olur. Emekli, öğrenci, ev hanımı ya da çalışan farkı gözetmeksizin yapılacak bu işler sayesinde kimileri için cep harçlığı niteliği kazandırırken; kimileri için de aile bütçesine ek katkı olarak adlandırılır. Özellikle gelişen adımlar sayesinde evden yapılacak işler adı altında gelişen isimler birbirinden farklı nitelikte ve özelliktedir.

Gelir düzeyinin yeterli seviye de olmadığı ailelerde duruma paralel olarak gelişen olumsuzluklar çoğunlukla aile kurumunun son bulmasına sebep olmaktadır. Bu anlamda hayatı kolaylaştırmak eşlerin birbirine olacak destek durumun arttırması için evde ek iş fırsatları zaman içinde sorunların en aza inmesini ya da yok olmasını sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Evde Para Kazanmak

Ağırlıklı olarak ev hanımlarının odaklandığı evden para kazanma seçeneğinde uygulanabilecek birçok imkan bulunmaktadır. Önemli olan yapılan işin benimsenmesi, kişiye hitap edebilmesidir. Sevilmeyen işin takibi ve de yapılması zaman zaman olumsuzluklarla sonuçlanabilmektedir. Genel anlamda mevcut işlerin birkaçı;

Kutu – Paket İşleri

Süregelen hayat içerisinde evden yapılan ya da yapılabilecek işlerin hemen hemen ilk sırasında yer alır. Firmalar tarafından belirlenen işin içeriğini, evde hobi olarak diğer işlerden arta kalan zamanlar da ya da özel ilgi alanlarında uygulamaya alınmasıdır. Sizlere firmalar tarafından iletilen mukavvaları istenilen boyutlarda keserek, istediğiniz renklendirmelerle firma sahiplerine iletebilirsiniz. Kutu katlama işleri özellikle özel günlerin büyük gözdesi olarak bilinir, bu dönemde rağbet görmesi daha fazladır. Bu tip bir işe talip olanların alttaki yorum kısmından isim ve yaşadığı ili bildirmeleri yeterlidir. Lütfen e-posta adresinizi doğru yazınız.Evde Bebek Bakmak

Kadın işçilerin sayıca arttığı dönemlerde bebekleri için verilen iznin dolması üzerine, evlerine destek sağlayacak bakıcılara ihtiyaçlar duyulmaktadır. Bu durum kişilerin ya kendi evlerine bebek bakmalarına olanak sağlar, ya da aile ortamına dahil olarak ailenin yanına gün içinde dahil olup gündelik bazında ücrete tabi olunur.

Evde örgü işi

Sponsorlu Bağlantılar

Ev hanımlarının her zaman için garantili evde ek iş fırsatları arasında yer alır. Özellikle  el işi ve örgü işlerine hakimseniz, sizlere verilen siparişleri tamamlamanız oldukça kolay olacaktır. Dantel, kazak, havlu kenarı, patik, oya, işleme gibi birçok alanda iş imkanları özellikle ev hanımlarının yapabileceği işler arasında yer alır. Eğer siz de bu işleri yapabilecek seviyedeyseniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Kokulu Taş Yaparak Para Kazanma

Gündemde oldukça yeni olan bu iş, evde yapılan işlerden en zevkli işler arasında yer alır. Önemli olan malzemelerin etkin ve biçimli kullanılmasıdır. Gelir bakımından da oldukça dolgundur.

İŞ İLANLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Paylaşmak için:

Sizin için önerilenler;

Kavala Kurabiyesi

Meşhur Kavala kurabiyesi tarifi burada

14 Yorumlar

 1. Evde ek iş istiyorum örgü gibi işler gelir elimden

 2. Kokulu taş işi yapmak istiyorum

 3. Ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 4. Ek iş yapmak istiyorum kokulu sabun

 5. Evde kutu ve kokulu sabun yapmak istiyorum. Bana hitap eden uğraş alanları bunlar.

 6. Evde ek iş istiyorum örgü gibi işler gelir elimden

 7. Ben ogrenciyim ek ise ihtiyacim var

 8. Evde iş imkanı inşallah verirsiniz çok istiorum..

 9. ben de paketleme işi yada yetenek gerektirmeyenevde yapılacak her turlu işten yararlanmak istiyorum
  trabzon da oturuyorum

 10. merhaba , acil paraya ihtiyacım olduğundan paketleme ve işleme işi yapabilirim. istanbulda ikamet etmekteyim.

 11. Merhaba ben kutu paketleme ve örgu yapabilirim evde ek ise ihtiyacim var

 12. Bi cevap verebilirimisiniz

 13. Paketleme kokulu sabun el işi hepsi gelir elimden bende yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir