Evden Para Kazandıran 9 İş


Ev ekonomisine yarar sağlamak isteyen ya da evden para kazanmak isteyen herkesin yardımına koşan bu yazımızı kesin okumalısınız.

Gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda irili ufaklı birtakım ihtiyaçlara gün yüzüne çıkar. Zaman zaman tek gelirin aile bütçesine yetmediği ek katkılara ihtiyaç duyulduğu anlarda çeşitli platformlardan boş vakitleri değerlendirecek, aynı zamanda maddi destek sağlayacak arayışlar kişilerin hayatlarına dahil olur. Emekli, öğrenci, ev hanımı ya da çalışan farkı gözetmeksizin yapılacak bu işler sayesinde kimileri için cep harçlığı niteliği kazandırırken; kimileri için de aile bütçesine ek katkı olarak adlandırılır. Özellikle gelişen adımlar sayesinde evden yapılacak işler adı altında gelişen isimler birbirinden farklı nitelikte ve özelliktedir.

Gelir düzeyinin yeterli seviye de olmadığı ailelerde duruma paralel olarak gelişen olumsuzluklar çoğunlukla aile kurumunun son bulmasına sebep olmaktadır. Bu anlamda hayatı kolaylaştırmak eşlerin birbirine olacak destek durumun arttırması için evde ek iş fırsatları zaman içinde sorunların en aza inmesini ya da yok olmasını sağlayacaktır.

Evde Para Kazanmak

Ağırlıklı olarak ev hanımlarının odaklandığı evden para kazanma seçeneğinde uygulanabilecek birçok imkan bulunmaktadır. Önemli olan yapılan işin benimsenmesi, kişiye hitap edebilmesidir. Sevilmeyen işin takibi ve de yapılması zaman zaman olumsuzluklarla sonuçlanabilmektedir. Genel anlamda mevcut işlerin birkaçı;

Kutu – Paket İşleri

Süregelen hayat içerisinde evden yapılan ya da yapılabilecek işlerin hemen hemen ilk sırasında yer alır. Firmalar tarafından belirlenen işin içeriğini, evde hobi olarak diğer işlerden arta kalan zamanlar da ya da özel ilgi alanlarında uygulamaya alınmasıdır. Sizlere firmalar tarafından iletilen mukavvaları istenilen boyutlarda keserek, istediğiniz renklendirmelerle firma sahiplerine iletebilirsiniz. Kutu katlama işleri özellikle özel günlerin büyük gözdesi olarak bilinir, bu dönemde rağbet görmesi daha fazladır. Bu tip bir işe talip olanların alttaki yorum kısmından isim ve yaşadığı ili bildirmeleri yeterlidir. Lütfen e-posta adresinizi doğru yazınız.

Evde Bebek Bakmak

Kadın işçilerin sayıca arttığı dönemlerde bebekleri için verilen iznin dolması üzerine, evlerine destek sağlayacak bakıcılara ihtiyaçlar duyulmaktadır. Bu durum kişilerin ya kendi evlerine bebek bakmalarına olanak sağlar, ya da aile ortamına dahil olarak ailenin yanına gün içinde dahil olup gündelik bazında ücrete tabi olunur.

Evde örgü işi

Ev hanımlarının her zaman için garantili evde ek iş fırsatları arasında yer alır. Özellikle  el işi ve örgü işlerine hakimseniz, sizlere verilen siparişleri tamamlamanız oldukça kolay olacaktır. Dantel, kazak, havlu kenarı, patik, oya, işleme gibi birçok alanda iş imkanları özellikle ev hanımlarının yapabileceği işler arasında yer alır. Eğer siz de bu işleri yapabilecek seviyedeyseniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.Kokulu Taş Yaparak Para Kazanma

Gündemde oldukça yeni olan bu iş, evde yapılan işlerden en zevkli işler arasında yer alır. Önemli olan malzemelerin etkin ve biçimli kullanılmasıdır. Gelir bakımından da oldukça dolgundur.

Yemek Yaparak Para Kazanma 

Yemek becerisi olan hanımların çeşitli kurum ya da kuruluşların özel günlerine kek, pasta, börek, kurabiye gibi temel lezzetleri sunmaları durumunda kazanacakları ek gelir temsil eder. Kimi zaman ise bu durum çeşitli catering firmalarında yemek hazırlayan kişi olarak katılma ve bütçeye destek kazanma fırsatını sunar.

Yazı Yazarak Para Kazanmak 

Günde sadece birkaç saatinizi ayırarak yazı ihtiyacı olan içerik sağlayıcı sitelere, içerik ve detay konularının belirlendiği alanlarda yazılar yazabilir, aylık gelir sahibi olabilirsiniz. Yazma konusunda herhangi sınırlamanın bulunmadığı platformda ne kadar fazla yazarsanız, o kadar gelir elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Kalemine güvenen her bireyi bu konu altından başvuru yapmaya davet ediyoruz.

Gelin Buketi Yapma İşi

Tasarım konusunda kendinize güveniyorsanız yönelmeniz gereken alanların başında gelir. Bu tip butik tasarım işlerinde oldukça fazla kar payı olduğu için alacağınız ücret de dolgun olacaktır. El yatkınlığınız ya da tecrübeniz varsa lütfen yorum kısmından bizimle irtibata geçiniz. Çeşitli firmalarla anlaşmalar sağlayarak sizlere gelen malzemeleri itina ile istedikleri düzene sokabilir, bütçe anlamında destek alma hakkına sahip olabilirsiniz.

Evde Mum Yapımı

Evde mum yapımı ile aylık 1200 liraya varan ek kazanç sağlamanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken sayfa altındaki form ile başvuruda bulunmak. Seçilmeniz durumunda size gönderilecek şemalar ve malzemeler ile istenen nitelikteki renkli ve kokulu mum yapımı konusunda bilgi sahibi olacak ve kolaylıkla evden kazanç sağlamak için ihtimal yaratacaksınız.

Başvuru formu için tıklayın.

ÖNEMLİ UYARI: İnternet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan hiç kimse sizden para talep etmez, etmeyecektir. Size ulaşıp para isteyenlere itibar etmeyiniz.


İlgili Makaleler

129 Yorum

 1. Merhaba Kızmeslek Lisesi nakış bölümü mezunuyum evime katkıda bulunmak çocuklarımın eğitiminde katkıda bulunmak istiyorum bütün günümü ayırabilirim evde saten kurdeleden porselen hamurundan çiçekler yapabilirim nikah şekeri paketleme işi tesbih yapma işi kokulu mum yapma işi boncuk işi yapabilirim bana dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

 2. emekliyim, ÖRGÜ İŞİ yapmak istiyorum, ayırabileceğim zaman bol, 30 yıldır örgü örerim, işin ustasıyım. teşekkürler

 3. Merhaba
  Kayseri’nin Bünyan ilçesinde oturuyorum
  Şu an bir sayfam var ve sayfa üzerinden kokulu taş kokulu mum yapıp satıyorum
  Tüm günümü bu işlere ayırabilirim
  İletişime geçerseniz sevinirim

 4. Hertürlü paketleme işini yapabilirim .24 yaşındayım .Mersin merkezde yaşıyorum.

 5. 51 yaşındayım istanbul Avcılar da oturuyorum günde 7. saatimi ayıra bilirim

  1. Merhaba istanbul anadolu yakasında oturuyorum.Evde günde en az 6-7 saat rahatlıkla kutu,paketleme vs. işlerini titiz ve seri bir şekilde yapabilirim..

  2. Hayırlı günler Ben Gülsüm Ankarada yaşi yorum yazı dışında herişe kabiliyetli im ve hobi olarak yaptım para kazanmak istiyorum ev hanımıyım. Titiz sabırlı istikrarlıyım. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

  1. Merhaba ben fahriye Almanyadan gelmeyim ve orada bu tür süsleme işlerinde çalıştım.Istanbulda ikamet ediyorum.Sizinle çalışmak keyif verecektir.

 6. Merhabalar
  İzmirde ikamet ediyorum . Günümün büyük bir bölümünü bu işe ayirabilirim. Dolap süsü, paketleme vs bütün hepsini yapabilirim . Dönüşlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

  1. Evdeyim müsaidim hangi iş olursa yaparım hrpdinide daha önceden yaptım . İstanbul’dayım

 7. Merhabalar İstanbul esnyurtda ikametgah ediyorum yeni evliyim fazlası ile vaktim var bu işe ihtiyaçmış var dönüş saglarsanız çok mutlu olurum kolay gelsin

 8. Mersin merkezde oturuyorum. El yetenegim var ve bir çok kişiden hızlı bir şekilde yapabilecegimden eminim. Tasarım konularında çok başarılıyım.Gelin buketi yapma işinize talibim.Kutu paketleme kokulu taş ya da mum işleriniz de olabilir fakat gelin buketi işinde tercih ederseniz pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz

 9. Ek gelir olarak birçok alanda iş almam mümkün..mutfak,paketleme,yazı yazma,tasarım ve daha birçok şey..geridönüş sağlanırsa çok sevinirim🙏🏻☺️

 10. Merhaba annemle ben de ev hanimiyiz evde iş yapabiliriz. Kocaeli Darıca’da yaşıyoruz geri bildirimleri bekliyoruz.

 11. Ben öğrenciyim evde annemle birlikte yapabileceğimiz bir iş istiyorduk bu sayfaya denk geldik

 12. Merhaba,ev hanımıyım. Evde yapılacak iş arıyorum,el becerisi gerektiren veya bloglara yazı yazmak da dahil olacak şekilde geniş bir yelpaze içinden arayışımı sürdürüyorum,paylaşımınızı görünce başvuru bırakmak istedim,geri dönüşünüzü bekleyeceğim,teşekkür ederim.

 13. Merhaba ben antalyada yaşıyorum evliyim bir kızım var 22 yaşındayım vaktim çok ise ihtiyacım var paketleme ve süsleme katlama işlerinde iyiyim 😍 cevap verirseniz çok iyi olur teşekürler

 14. Merhabalar gebze arapçeşme de oturuyorum. Evde davetiye katlama işi almak istiyorum el becerim iyidir.

 15. Merhaba Ankara da ikamet ediyorum.El becerim iyidir hangisi olsa yaparım kutulama paketleme yemek yazı yazma vs… günde 6-7saat kadar çalışabilirim 40 yaşındayım

 16. Merhaba el becerim iyidir hangisi olsa yaparım kutulama paketleme yemek yazı yazma vs… günde 6-7saat kadar çalışabilirim 40 yaşındayım

 17. Merhaba mum yapimi kuru üzüm paketleme iğne oyasi örgü yelek patik her isi yapabilirim evimde istenilen zamana yetistiririm gunde 6.7 saat calisabilirim

 18. Adım nermin diyarbakirda oturuyorum. Ihtiyacim var 3 kiz kardeşiz. Kiz meslek cikisliyim el becerim fazlasiyla bulunmaktadir.gunde 10 saate kadar ayirabilirim lütfen dönüş yapin.

 19. Hertürlü evde ek iş yaparim en kısa surede geri dönüş yaparsanz sevinirim . Gunde 12 saat bile çalışırım.

  1. Merhaba bende ek iş yapmak istiyorum Antalyada ikamet ediyorum geri domerseniz sevinirim saygilar

 20. “Yazı Yazarak Para Kazanmak ,Gelin Buketi Yapma İşi” hakkında bilgi almak istiyorum.İlginiz için şimdiden teşekkürler.

 21. Merhaba ben iyi bilgisayar kullanırım ve yorum kabiliyetini iyidir yapabileceğin bir iş var ise dönüş bekliyorum.

 22. Evde örgü yapabilirim.Dantel, havlu kenar, bebek örgüler. Ayrıca yazı yazabilirim. Öğretmenim ve Mersin Tarsus’ta ikamet etmekteyim.

 23. Merhabalar elimden her is gelir el sanatlari mezunuyum ise cok ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 24. Merhabalar bn ek iş istiyorum lütfen bi yardımcı olur musunuz davetiye katlama olur kına ve mevlüt paketleme olur şimdiden teşekkürler

 25. Evde ek is imkânlarınızda bende yararlanmak istiyorum bi grup arkadaşlarım var siparişleriniz istenilen titizlikle ve istenilen günde teslim edileceğinden şüpheniz olmasın

 26. El işi yapabilirim havlu kenarı iğne oyası lif (çeyizlik sabunluk)örebilirim bebek yelekleri

  1. Ev hanimiyim kuru üzüm paketleme korton katlama ve örgü igne oyası işi yapa bilirim

   1. Neredeyse elimden her iş gelir titiz ve düzenli çalışırım mersinde oturuyorum

 27. Slm evde iş yapmak istiyorum. Artı farklı renk ve modelde bebek yeleği işliyorum. El becerim oldukça iyidir. Şimdiden teşekkür ederim.

 28. Merhaba ben de evde iş yapmak istiyorum gerçekten çok ihtiyacım var 3 çocuk okutuyorum Evim kira eşim şoför davetiye sabun mum yapımı işlerde yer almak istiyorum hatay antakya da bulunmak tayım

 29. Erzurum da yaşıyorum günde 5-6 saat çalışabilirim Plastik kutu paketleme ve davetiye katlama işini yapmak istiyorum Sabun ve kokulu taş da yapabilirim İşimi itinayla yapar tam zamanında teslim ederim En kısa sürede geri dönüş yaparsanız sevinirim

 30. Merhaba ben Diyarbakırdan yazıyorum paketleme yada yazı yazmak işini yapmak istiyorum lutfen yardımcı olabilir misiniz

 31. Merhaba Antalya da yaşıyorum.kutu katlama işi yapabilirim .ortalama 3 saat evde.işi ilk kez yapacağımdan kaç saatimi alır bilmiyorum.fakat el becerim çok iyidir.

 32. Evde ek işe ihtiyacımız var lütfen yardımcı olurmusunuz bi cevap gönderin Konya Meram da yaşıyorum

  1. Erzurum da yaşıyorum günde 5_6 saat çalışabilirim Aldığım işi özenle yapar tam gununde teslim ederim Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var Plastik kutu paketleme ve davetiye işini yapmak istiyorum En kısa zamanda geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 33. Evde ek işe ihtiyacımız var lütfen yardımcı olurmusunuz bi cevap gönderin Konya Meram da yaşıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?