Kaşığı 10 sn Ağzınızda Tutun, Çok Şaşıracaksınız!

Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan birçok insan, daha genç ve daha güzel bir yüz görünümüne sahip olmak için sürekli arayış içinde oluyor ve binbir türlü çareye başvuruyor. İleriki yıllarda yüzünde, göz altlarınızda sarkma olacağını düşünerek olumsuz geceler geçiriyor ve uyuyamıyorsanız, yüz ve boyun bölgenizi tam ütopik tutmak için plastik cerrah uzmanına danışmadan önce yapabilecek olduğunuz bir çok seçenek olduğunu biliyor musunuz?

Güzel ve genç görünmek için yapabileceğiniz şeylerin başında ise oldukça kolay bir işlem bulunuyor. Bunun için bir kaşığı ağzınızda 10 saniye tutun ve neler olacağını görün ve aynaya bakın.

Ağızda Kaşık Tutmanın Cilde Faydaları

Bu işlem bir yüz egzersizidir ve yüz gençleştirmede en önemli formüller arasında yer alır. Bu formülü uygulayarak genç ve elit görünüme kavuşan birçok kişi var.

Yüz Egzersizi Yapın

Yüz egzersizleri yüz güzelliği ve genç kalması açısından son derece yararlıdır. Ev içinde televizyon izlerken, internette araştırma yaparken, duş sırasında, yemek pişirme sırasında ve daha birçok boş zamanınızda yapabileceğiniz kolay ve basit hareketler vardır.

Ağızda kaşık tutmanın faydaları nelerdir?

Yüz Ve Boyun Kısmında Oluşan Sarkmaların Sebepleri

Yüz ve boyun bölgemizde, yaşımız ilerledikçe cildimizde sarkma olmasının tam olarak sebebi ne olabilir? Kas gerginliğimizin zamanla zayıflamasıyla cilt yapımızın gergin ve estetik görünmesini sağlayan kolajen hormonu zaman içinde bozulmaya başlayacaktır.

Yüzünüzdeki Yaşlanma Etkilerini Giderin

Yaşlılığın bir diğer etkisi de yüz bölgesindeki yağ dengesinin azalmasına da sebep olacaktır. Bu durum cildinizin dolgun yapıdan uzaklaşmasına ve bulunduğunuz yaştan daha yaşlı görünmenize sebep olacaktır. Bu etkenlerden farklı olarak, yıllara göre yaşadığımız gülmek, ağlamak, kaş çatmak ve kahkaha atmak gibi yüz hareketlerimiz sebebiyle cildimiz sünük bir görünüm sergiler ve bitkin bir görünüme sahip olur.

Bu durum ağız çevremizdeki gülme çizgileri ve gözümüzün etrafında yer alan kaz ayakları oluşumu gibi cildin buruşuk olduğu yerlerde daha derin kırışıklık oluşmasına sebep olur. Evinizde uygulayarak yüz bölgenizi gençleştirecek ve daha gergin bir yüz yapısına sahip olmak için yapabileceğiniz ve genç görünmenizi sağlayacak birtakım kolay yüz egzersizlerini öğrenmek isterseniz videomuzdan bu hareketleri öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Adım Merve, Gaziantep’te yaşıyorum ve bir çok paketleme işinde bulundum. Bu iş içinde günde beş altı saatimi ayırabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?