Çatlaklara Ne İyi Gelir?

Karşılaşılan en sık sorunların başında gelen cilt çatlakları tedavisi zor olan ve tamamen iyileşmeyen bir sorundur. Ancak evde uygulayacağınız bu yöntem ile hem görünümlerini azaltabilir hem de cildinizin esnekliğini geri kazanmasını sağlayabilirsiniz. Cilt çatlakları için uygulaması kolay, maliyeti düşük ve her banyodan sonra yapılması gereken bir şey var.

Cilt sorunlarının en yaygınlarından olan cilt çatlakları hakkında bilmeniz gerekenler var. Özellikle gebelik döneminde ortaya çıkan ve olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalabileceğiniz cilt çatlaklarından korunmak için size bir formül önereceğiz. Uygulaması kolay olan, başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz, aktardan temin edebileceğiniz badem yağı!

Cilt Çatlaklarına Ne İyi Gelir?

Evet, doğru okudunuz! Badem yağı! Aktarlardan temin edebileceğiniz ve oldukça yararlı olan badem yağının faydaları saymakla bitmez.

  • Doğal nem dengesini korur
  • Kuru cilde nem verir
  • Cildi besler
  • Cildin elastikliğini arttırır
  • Cilt tonunu dengeler
  • Yüz hariç vücudun her yerinde kullanılır
  • Akaylardaki ve kollardaki deri kuruluğunu giderir
  • Hasarlı deriyi hemen iyileştirir
  • Cildin su oranını arttırır

Gebelikte badem yağı kullanımı!

Gebelik çatlakları

Gebelik çatlakları

Özellikle gebelik zamanında meydana gelecek olan cilt çatlaklarından korunmak için yapmanız gereken bir şey var. Git gide esneyecek ve gerilecek olan cildinizi doğal bir yöntem ile beslemelisiniz. Özellikle bebeğinize ve size hiç zararı olmayacak bir yöntem ile. Sağlıklı bir cilt ve asla çatlamayacak olan bir deri için bunu her banyodan sonra uygulamalısınız.

Cilt çatlakları için badem yağı nasıl kullanılır?

Yüz hariç vücudunuzun her bölgesinde kullanabileceğiniz badem yağını her banyodan sonra uygulamalısınız. Özelikle duştan çıkın ve tam kurulanmayın. Nemli vücudunuza ve özellikle kalça ve karnınıza baden yağını uygulayın. Yuvarlak hareketler ile masaj yaparak uygulamanızı tavsiye ederiz. 9 ay boyunca bunu düzenli yaparak cilt çatlaklarının oluşumundan korunmuş olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?