Denenmiş Zayıflatan, Göbek Eriten Kür

Özellikle göbek bölgesinde kilo fazlası olanlar için denenmiş, kesinlikle zayıflatan ve göbek yağlarını yakan bu kürü denemelerini tavsiye ederiz. Pek çok kişinin memnun kaldığı kür hamile ve emziren bayanlar için uygun değildir.

Diyet yaparken tüketmeniz halinde göbeğinizdeki yağların daha kısa sürede yok olacağını görebilirsiniz.

Zayıflatan ve Göbek Eriten Kür İçin Malzemeler

  • 7-8 dal taze maydanoz
  • 1 adet limon
  • 1 bardak içme suyu

Denenmiş Zayıflatan Kür Tarifi

Zayıflatan Maydanoz Kürü Tarifi

Maydanozları iyice yıkayarak 7-8 dal maydanozu robota atın.

Üstüne 1 bardak taze içme suyunu ekleyin ve yarım limonun suyunu sıkarak içine ilave ederek robottan geçirin.

Sabahları kahvaltı yapmadan önce aç karnına tamamını için. Öğlen ve akşamları yemekten önce içmek için maydanoz yapraklarını haşlayıp suyunu içebilirsiniz.

Karışımı her gün taze olarak hazırlamanız gerekiyor. Diğer öğünlerde de yine maydanoz haşlayıp suyunu içmeye devam edin.

Göbek yağlarınızdan kurtulmak için diyet yaparak ve günde en az 40 dakika yürüyüş ya da egzersizle bu kürü uyguladığınızda kolaylıkla kilo verebilirsiniz. Günde en az 2 litre su tüketmeyi unutmayın ve eğer tatlı kriziniz tutarsa 1 bardak süte 1 tatlı kaşığı tarçın ilave ederek içebilirsiniz.

Doğum sonrası göbek yağlarından sıkıntı duyan kişilerin denediği ve çok memnun kaldığı tarif aynı zamanda enerji verdiği için sabahları daha dinç şekilde uyanırsınız. 1 haftada bile etkili sonuçlar alınan kürü 1 hafta sürdürüp sonrasında 1 hafta ara vererek tekrar edebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir