Anasayfa / Zayıflatan İçecekler / Hızlı Kilo Verdiren Detoks Suyu
Hızlı Zayıflatan Detoks Tarifi

Hızlı Kilo Verdiren Detoks Suyu


Kilo verme ve cildi tazeleme konusunda son yıllardır hanımlar arasında önemli bir furya var. Antioksidanlar ve vücuda yararlı bazı maddeler birleştiğinde vücut hızlı yağ yakmaya başlıyor.

Bol su ile beraber tüketildiğinde, hem yağın vücuttan dışarı atılımı kolay oluyor, hem de kolay bir şekilde kilo verme imkanı bulabiliyorsunuz. Peki bu detoksu nasıl yapacaksınız?

Malzemeler:

  • 1,5 Litre Su (Günde en az 1,5 litre su içmeye özen gösterilmeli, ancak yaz dönemlerinde bu ihtiaç 2 katına çıkıyor)
  • Bol Maydonoz (İsteğe Bağlı Olarak)
  • 1,5 adet Limon
  • Tarçın
  • 2 Adet Salatalık

Zayıflatan Detoks Tarifi

Zayıflatan Detoks Suyu Tarifi

Tarif oldukça kolay olmakla beraber, tüketimi de son derece basit. Salatalıkları ince ince doğradıktan sonra doğrudan suyun içerisinde ekleyiniz. Bu noktada maydanozları kıymamaya özen gösteriniz. Yalnızca saplarını kopararak suyun içerisine atınız. Limonu da doğrudan ikiye bölerek suyun içerisine ekleyebilirsiniz. Tarif oldukça kolay olmakla beraber bir gece önceden bekletmiş olduğunuz bu tarifi ertesi sabah gönül rahatlığı ile tüketmek mümkün. Birçok uzmana göre detoksun aç karnına ve sabahları içilmesi gerekirken, birçok uzman da gün boyunca çay niyetine detoksu tüketebileceğinizi vurgulamaktadır. Yalnızca birkaç gün içerisinde etkisini görebileceğinize emin olabilirsiniz. Özellikle fazla kilolardan kurtulmak için bu yöntem oldukça işe yarayacaktır. Birçok hanım doğum sonrası kilolarını atmak için bu yöntemi tercih etmektedir.


Sizin için önerilenler;

Tereyağlı Kahve ile Zayıflama

Tereyağlı Türk Kahvesi ile Zayıflama

Toplam:  Pinterest502 WhatsApp Twitter5 Messenger Kahvenize tereyağı ekleyerek kahvenin zayıflatan etkisini 3 katına çıkartabileceğinizi biliyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçeriği faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)
Kapat