Anasayfa / Zayıflatan İçecekler / İbrahim Saraçoğlu’nun Zayıflatan Soğan Kürü
Soğan Kürü İbrahim Saraçoğlu Tarifi

İbrahim Saraçoğlu’nun Zayıflatan Soğan Kürü


Prof. İbrahim Saraçoğlu’dan farklı ve etkili bir tarif daha geldi… Soğan kürüyle haftada 4 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Tarifi oldukça kolay ve pratik.

Doğal antibiyotiklerden olan soğan sayısız faydası olmasıyla beslenmenin yapı taşlarından biridir. Aynı zamanda güçlü bir antioksidan olduğu için soğuk algınlığı, öksürük gibi hastalıklardan korunmayı da kolaylaştırır.

Kalori yakımını artırıcı etkisi sayesinde diyet yapanların zayıflamak için tercih ettiği besinlerin başında gelmektedir. Enerji tüketimini artıran, kuarsetin kaynağı olan soğan Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun zayıflama kürleri içinde de önemli bir yere sahiptir.

Her türlü yemeğin içine soğan eklemek ve fazla yağ koymadan pişirmek hem lezzet, hem de sağlık bakımından doğru bir tercih olacaktır. Lif açısından zengin olduğu için iyi bir besin kaynağıdır. Lifli gıdalar tüketmek kilo kontrolü açısından son derece önemlidir.

Zayıflatan Soğan Kürü Malzemeleri:

  • 2 su bardağı içme suyu
  • 1 tane kuru soğan
  • 4-5 yaprak taze nane

Soğan Kürü Tarifi

Zayıflatan Soğan Kürü Tarifi

İçme suyu kaynatıldıktan sonra bir tencerenin içine koyulur. Kuru soğan 4 parçaya bölünerek suyun içine atılır. Ardından taze nane yaprakları da eklenir ve şekilde soğuyana kadar bekletilmesi gerekir.

Yemeklerden hemen önce ılık şekilde tüketilmelidir. İsteyenler sadece suyunu içebilir ancak soğanları ile beraber yenerek tüketilmesi sağlık bakımından daha faydalı olacaktır.

Zayıflamaya yardımcı olan soğan kürünü çok fazla tüketmemek gerekir zira aşırıya kaçıldığında istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir. En fazla 15 gün boyunca kürü uygulamak doğru olacaktır. Hızlı şekilde kilo vermek isteyen kişilerin diyet ile birlikte uygulamaları çok kısa sürede zayıflamalarına olanak sağlayacaktır.

Kronik hastalığı olan, düzenli ilaç kullanan kişiler, gebeler ve emziren hanımlar hekime danışmadan kürü uygulamamalıdır.

Sizin için önerilenler;

Haftada 5 Kilo Zayıflatan Doğal Kür

Haftada 5 Kilo Zayıflatan Doğal Kür

Hızlı kilo vermek için doğal uygulamaların tercih edilmesi yerine sağlıksız şok diyetlerin tercih edilmesi, kilo verirken sağlığımızın da olumsuz yönde etkilenmesine neden olmaktadır. Aşağıda vereceğimiz hızlı kilo verdiren doğal limon suyu tarifi ile, egzersizlerle birlikte desteklendiğinde hızlı ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir