Anasayfa / Pratik Bilgiler / Karın Düzleştiren Hareketler

Karın Düzleştiren Hareketler

Sponsorlu Bağlantılar

Kış aylarında alınan kiloların göbek bölgesinde yağ olarak birikmesi oldukça can sıkıcı. Sizlere karın incelten hareketler ile ipuçları hazırladım.

Sponsorlu Bağlantılar
Karın bölgesinde biriken yağların göbeğe dönüşmesi ve bu durumun oldukça can sıkıcı olması kimsenin hoşuna gitmeyen bir durum.

Karın Düzleştirme Yöntemleri

Düzenli çalışma sonucu göbek yağlarını eritmek çok da zor değil. Günlük yarım saat çalışma ile bir ay içinde düz bir karna sahip olmak için 9 ipucu;

Kurbağa Mekiği

Sırtüstü uzandıktan sonra ayak tabanlarını birleştirelim. Daha sonra elleri de ensede birleştirip sırtımızı dik tutarak hafifçe içe doğru uzanalım. Sona kadar geldikten sonra 1-2 saniye öyle kalalım ve hareketi tekrar edelim. Her sette 10 kez yapalım.

Oblik egzersiz

Sponsorlu Bağlantılar

Yere sırtüstü uzandıktan sonra bacaklarımızı dizden kırarak bir miktar kendimize doğru çekelim. Daha sonra kolumuz yere paralel olacak şekilde ikisini birden uzatalım. Başımızı yerden kaldıralım. Yere paralel olan ellerimize toplamda 15 kez olacak şekilde bir sağ bir sol uzanıp eski pozisyonumuza dönelim.

Devamı için tıklayınız

Paylaşmak için:

Sizin için önerilenler;

Yağ yakan besinler nelerdir?

Yağ Yakan Besinler

Zayıflayabilmek için yiyeceklerden ve içeceklerden aldığımız kalorilerin çok daha fazlasını harcamamız gerekiyor. Yağ yakan yiyecek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir