Tereyağlı Türk Kahvesi ile Zayıflama

Kahvenize tereyağı ekleyerek kahvenin zayıflatan etkisini 3 katına çıkartabileceğinizi biliyor muydunuz? Tereyağlı kahve ile kısa sürede 5 ile 7 kilo arası zayıflayabilir, göbek eritebilirsiniz.

Zayıflamak, kişinin boy ve kilo orantısı dikkate alınarak kişi için en sağlıklı durumda olması olarak ifade edilebilir. Zayıflamanın sağlık açısından önemi ve faydaları günümüzde neredeyse herkes tarafından biliniyor. Eğer zayıflamaya ihtiyacınız varsa ve daha önce hiç denemediğiniz bir yöntemle zayıflamak istiyorsanız son günlerin trendi tereyağlı türk kahvesi ile zayıflama yoluyla kısa sürede kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca bu zayıflama formülü oldukça ünlü olan bir doktora ait olduğu için gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Ancak her şeyde olduğu gibi bu içeceği de abartmadan gün içerisinde en fazla 2 kez tüketmelisiniz.

Tereyağlı Kahve Tarifi

Tam bir sağlık deposu olan bu içeceği hazırlamak aslında oldukça kolay ve ekonomiktir. Eğer siz^de artık Türk kahvenizi sade ya da şekerli içmek yerine daha sağlıklı ve yumuşak içimli tercih ederek zayıflamak istiyorsanız Türk kahvenizi tereyağı ile tatlandırabilirsiniz.

Ayrıca bu tarifle hem zayıflamış hem de sağlığınızı korumuş olursunuz. Tereyağlı Türk kahvesini hazırlarken su, türk kahvesi ve tereyağı gerekli malzemelerdir. Kahvenizi pişmeye başladığında içerisine 1 çay kaşığı dolusu tereyağı ekledikten sonra hemen tüketebilirsiniz.

İsterseniz türk kahvesi yerine filtre kahve ile de hazırlayabilirsiniz.

Kahvenizde şeker bulunmamalıdır. Aksi taktirde tereyağı ve kahvenin zayıflatıcı etkisi kalmaz.

Tereyağlı kahveyle nasıl zayıflanır?

Tereyağlı Kahve ile Nasıl Zayıflanır?

Tereyağlı Türk kahvesinin bilinen en önemli faydası metabolizmayı hızlandırıp kilo vermeyi kolaylaştırmasıdır. Ayrıca kötü kolesterolü önleyici etkiye sahip olmakla beraber içerisindeki tereyağı ile vücut ısısını yükselterek üşümenizi engeller. Türk kahvesi cilt sağlığı için çok faydalıdır. Bu faydası tereyağı ile daha da artıyor.

Bu tarif ile hazırlayacağınız kahveyi günde 2 kez (sabah kahvaltıdan sonra, akşam yemeğinden önce) içerek 15 gün sonunda 5-7 kilo arası vermeniz mümkün.

Bu zayıflama sürecinde en az 2 litre su içmeli ve şekerden uzak durmalısınız. Tereyağı gerçek olmalı, margarin kesinlikle kullanılmamalıdır. Margarin sağlığımız için oldukça zararlıdır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken durum türk kahvesinin tek başına dikkatli bir şekilde tüketilmesidir. Eğer kalp ve damar sağlığınızla ilgili bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışarak tereyağlı kahve içmelisiniz. Ayrıca tereyağlı kahve tarifini daha çok ve daha hızlı kilo vermek için ikiden fazla tüketmeniz sağlığınızı tehlikeye sokabilir. Bu sebeple tarifi gün içerisinde en fazla iki kez ve belli aralıklarla ile tüketmelisiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir