Anasayfa / Diyet İçecekler / Yağ Yakan, Zayıflatan Kahve Tarifi
Yağ yakan kahve ile zayıflayın

Yağ Yakan, Zayıflatan Kahve Tarifi


Kahve içerek zayıflayanlar olduğunu biliyor muydunuz? Eğer bu tarifi düzenli uygularsanız siz de yağlarınızdan ve fazla kilolarınızdan kahve sayesinde kurtulabilirsiniz.

Kahve, Türk kültürünün önemli bir parçası olan, pek çoğumuzun günde sürekli olarak tükettiği ürünler arasında yer almaktadır. Hepimizin severek tükettiği kahvenin pek çok yararı bulunmaktadır. Peki yağ yakıcı özelliği bulunduğunu da biliyor muydunuz? Aşağıda belirtmiş olduğumuz tarif ile siz de kahveyi hem keyif almak hem de kilo vermek için kullanabilirsiniz. Bu yöntemi uygulayan pek çok kişi tariften olumlu sonuç aldığını ve zayıflamaya başladığını belirtmiştir. Peki bu tarif nasıl hazırlanır?

Malzemeler

  • 1 Tatlı Kaşığı Türk Kahvesi
  • 1 fincan süt
  • 1 Tatlı Kaşığı Tarçın ya da 1 çubuk tarçın

Yağ Yakan Kahve Tarifi

Kahve içerek zayıflama

Türk kahvesi, aslında pek çok kişinin günlük hayatında sıklıkla tükettiği tarifler arasında yer almaktadır. Ancak süt ve tarçın ile beraber tüketmek, kahveyi çok daha yağ yakıcı bir hale gitmektedir. Akşam saatlerinde akşam yemeğinden hemen önce tüketeceğiniz bu kahve ile çok kısa sürede zayıflama imkanı bulabilirsiniz. Bununla beraber, her gün yaklaşık bir fincan olarak tüketmek, zayıflamanıza ciddi katkıda bulunacaktır.

Bir fincan içerisine süt e tarçını koyarak birkaç dakika kaynatalım. Kaynattığımız süt ve tarçını ocaktan alalım ve sütün üzerinde oluşan kaymağı temizledikten sonra soğumaya bırakalım. Birkaç saat dinlenen bu karışımı, daha sonra cezve içerisine koyup üzerine Türk kahvesi ekledikten sonra pişirelim. İşte yağ yakıcı kahveniz hazır, her gün bir fincan tüketerek yağ yakım süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Yağ Yakan Kahve Tarifi

Tarifi değerlendirin
recipe image
Tarif Adı:
Yağ Yakan, Zayıflatan Kahve Tarifi
Tarih:
Oylar
3.51star1star1star1stargray Based on 12 Review(s)

Sizin için önerilenler;

Zayıflatan 12 Bitki Çayı Tarifi

12 Zayıflatan Bitki Çayı Tarifi

Pinterest201 WhatsApp Messenger Facebook0Toplam 201 Sağlıklı bir görünüme kavuşmak, fazla kilolardan kurtulmak herkesin arzusudur. Kontrolsüz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Faydalı bulduysanız paylaşabilirsiniz :)

Paylaşmak istemiyorum (biraz bencilce)