Yağ Yakan, Zayıflatan Kahve Tarifi

Kahve içerek zayıflayanlar olduğunu biliyor muydunuz? Eğer bu tarifi düzenli uygularsanız siz de yağlarınızdan ve fazla kilolarınızdan kahve sayesinde kurtulabilirsiniz.

Kahve, Türk kültürünün önemli bir parçası olan, pek çoğumuzun günde sürekli olarak tükettiği ürünler arasında yer almaktadır. Hepimizin severek tükettiği kahvenin pek çok yararı bulunmaktadır. Peki yağ yakıcı özelliği bulunduğunu da biliyor muydunuz? Aşağıda belirtmiş olduğumuz tarif ile siz de kahveyi hem keyif almak hem de kilo vermek için kullanabilirsiniz. Bu yöntemi uygulayan pek çok kişi tariften olumlu sonuç aldığını ve zayıflamaya başladığını belirtmiştir. Peki bu tarif nasıl hazırlanır?

Malzemeler

  • 1 Tatlı Kaşığı Türk Kahvesi
  • 1 fincan süt
  • 1 Tatlı Kaşığı Tarçın ya da 1 çubuk tarçın

Yağ Yakan Kahve Tarifi

Kahve içerek zayıflama

Türk kahvesi, aslında pek çok kişinin günlük hayatında sıklıkla tükettiği tarifler arasında yer almaktadır. Ancak süt ve tarçın ile beraber tüketmek, kahveyi çok daha yağ yakıcı bir hale gitmektedir. Akşam saatlerinde akşam yemeğinden hemen önce tüketeceğiniz bu kahve ile çok kısa sürede zayıflama imkanı bulabilirsiniz. Bununla beraber, her gün yaklaşık bir fincan olarak tüketmek, zayıflamanıza ciddi katkıda bulunacaktır.

Bir fincan içerisine süt e tarçını koyarak birkaç dakika kaynatalım. Kaynattığımız süt ve tarçını ocaktan alalım ve sütün üzerinde oluşan kaymağı temizledikten sonra soğumaya bırakalım. Birkaç saat dinlenen bu karışımı, daha sonra cezve içerisine koyup üzerine Türk kahvesi ekledikten sonra pişirelim. İşte yağ yakıcı kahveniz hazır, her gün bir fincan tüketerek yağ yakım süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir