Yağ Eriten Tarçınlı İçecek (7 Günde 5 Kilo)

Kolayca zayıflamak ve fit bir görünüme kavuşmak için suyla yapılan karışımlardan yüksek fayda sağlayabilirsiniz. Tamamen doğal olan ürünlerden oluşan tarifler sayesinde yağ yakımı hızlanır, metabolizma güçlenir. Bu sayede hızlı kilo vermek mümkün olur.

Her kadının başlıca konusu olan kilolardan kurtulmak için basit tarifler tercih edilmektedir.  Tarçın ve karanfilin şifa kaynağı olduğunu bilmeyen yoktur. Tarçın ve karanfil yüksek oranda vitamin ve mineral içermektedir. Tarçın ağrı kesici, kemik güçlendirici, cilt sağlığına faydaları ve kansere karşı etkilerinin yanı sıra kilo vermeye yardımcı bir üründür.

5 Kilo Yağ Yakma

Midedeki sindirim hızında yavaşlamaya yol açtığından tokluk hissi verir. Böylece yemek yeme sıklığında azalma oluşur. İçeriğinde yüksek liflerle de tokluğu arttırmaktadır.  Karanfil; diş ağrısı, mide rahatsızlıkları, aft, enfeksiyonlu cilt tedavileri gibi faydalarının dışında metabolizmayı hızlandırarak zayıflama için destek niteliğindedir. Tarçınlı suyun faydaları saymakla bitmez. Gelelim sağlık kaynağı tarifin yapılışına.

Tarçınlı Yağ Yakıcı İçecek Malzemeleri

  • 1 Litre Su
  • 1 Çubuk Tarçın
  • 5-6 Adet Karanfil
  • Başparmak Büyüklüğünde Taze Zencefil

7 Günde 5 Kilo Zayıflatan İçecek

7 Günde 5 Kilo Nasıl Zayıflanır?

  1. Bu tarifi ister soğuk haliyle sürahide hazırlayabilir, isterseniz de demleme yapabilirsiniz. Her 2 şekilde de farklı bir lezzet ortaya çıkmaktadır.
  2. Soğuk tarif için tüm malzemeleri bir sürahiye aktarıp gece boyunca bekletin. Sabaha içmek için hazır olacaktır.
  3. Demleyerek yapmak isteyenler için 1 litre suyu demliğe koyun. İçine çubuk tarçın bulamayanlar 1 tatlı kaşığı toz tarçın koyabilirler.
  4. Karanfili ilave edin. Arzuya göre zencefili ince dilimlere keserek karışıma ekleyebilirsiniz. Bulamayanlar yarım elma da koyabilir.
  5. Yaklaşık 15 dakika demlemenin ardından soğutun.
  6. Her öğünden yarım saat önce 1 bardak bu karışımı için. İştahta azalma ve tokluk hissi oluşacaktır. Beraberinde doğal ve sağlıklı besinler tüketmeniz halinde kilolardan ve ödemlerden hızla kurtulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?