Yağ Yakan, Ödem Söktüren Dukan Kürü

Ödem Attıran Dukan Tarifi

Gün geçmiyor ki Dukan’dan yeni bir tarif gelmesin. Genellikle yapımı kolay, uygulaması kolay, lezzetli hatta çok değişik lezzetleri bilindik malzemeler ile yakalayabiliyorsunuz. Hem lezzeti güzel hem de uyguladığınız zaman hızlıca sonuç alabileceğiniz yine güzel bir tarif burada.

Dukan bu kez Yağ Yakan, Ödem Söktüren, Yeşil Çay – Soda – Limon içeren harika bir lezzet ile karşımıza çıktı. Aslında hepsi belki de gün içerisinde ayrı ayrı tükettiğimiz lezzetler. Ancak hepsini bir arada tüketerek metabolizmayı nasıl ateşleyeceğimizi bize Dukan öğretmeye devam ediyor. Şimdi gelin bu harika küre göz atalım ve hemen uygulamaya geçelim.

Dukan Yeşil Çay –Soda -Limon Tarifi İçin Malzemeler

  • 2 yemek kaşığı yeşil çay
  • 1 şişe doğal sade maden suyu
  • Yarım limon suyu

Yağ yakan ödem söktüren kür tarifi

Yağ Yakan, Ödem Söktüren, Dukan Yeşil Çay – Soda – Limon Kürü Nasıl Yapılır?

750 ml suyun içerisinde 2 yemek kaşığı yeşil çayı demleyerek başlıyoruz. Ardından yeşil çayı süzüyoruz ve içerisinde 1 şişe sade maden suyunu ekliyoruz ve son olarak da üzerine yarım limon suyunu sıkıyoruz. İsterseniz hepsini aynı anda ya da ortalama 1 saat içerisinde tüketmenizde fayda var. En önemli taraf ise kesinlikle gün içerisinde taze olarak içilmeli ve tüketilmelidir. 15 gün boyunca bu tarifi uygulayarak bütün ödeminizi atabilirsiniz. 5 gün ara verip sonra tekrar devam edebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken şey; limon tansiyonunuzu düşürmesin. Eğer düşürüyorsa limon oranını biraz azaltabilirsiniz.

Yağ yakar, ödem atar, metabolizmayı hızlandırır yani hızlı şekilde incelmenizi sağlayacak olan ve zayıflamanızın önündeki tüm engelleri kaldıracak olan bu özel lezzeti hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir