Anasayfa / Zayıflatan İçecekler / 7 Günde 3 Kilo Zayıflatan Tarçın Suyu Detoksu
7 günde 3 kilo zayıflatan tarçın detoksu

7 Günde 3 Kilo Zayıflatan Tarçın Suyu Detoksu


Hızlı şekilde kilo vermek isteyenler için şahane bir detox önerisiyle sizlerleyiz. Tarçının muhteşem faydalarından yararlanmak ve diyet yaparken daha çok yağ yakmak için bu kürü uygulayabilirsiniz.Hem şifa niyetine, hem de yağ yakıcı özelliği ile sağlığınızı koruyacak olan kürü 7 gün boyunca yapabilirsiniz.

Zayıflayan Tarçın Suyu Malzemeleri

  • 5 su bardağı içme suyu
  • 3 çorba kaşığı toz tarçın veya 2 adet çubuk tarçın

Tarçın detoksu tarifi

7 Günde 3 Kilo Zayıflatan Tarif

İçme suyunun içine tarçını ekleyerek bir kabın içinde ocakta kaynatalım. Ortalama 10 dakika kadar kaynattıktan sonra altını kapatın ve ocaktan alın.

Ilıdıktan sonra cam kavanoz veya şişelere doldurup sabahları aç karnına 1 bardak, akşamları da yemekten hemen önce yine 1 bardak içerek tüketin. Diyet ve egzersizle desteklenmesi gereken detoksu 7 gün sonra devam ettirmeyin ve bir hafta ara verin.

Not: Gebelik şüphesi olan veya emziren kadınlar bu detoksu yapmasınlar. Kronik hastalığı olup ilaç kullananlar da hekime sormalılar.

Sizin için önerilenler;

Haftada 5 Kilo Zayıflatan Doğal Kür

Haftada 5 Kilo Zayıflatan Doğal Kür

Hızlı kilo vermek için doğal uygulamaların tercih edilmesi yerine sağlıksız şok diyetlerin tercih edilmesi, kilo verirken sağlığımızın da olumsuz yönde etkilenmesine neden olmaktadır. Aşağıda vereceğimiz hızlı kilo verdiren doğal limon suyu tarifi ile, egzersizlerle birlikte desteklendiğinde hızlı ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir