Göbek ve Basenleri Yok Eden Mucizevi Kür

Diyet yaparak zayıflamak isteyenler için yardımcı olacak ve hem basen, hem de göbek yağlarını yakmaya yarayacak bu kür sayesinde kısa sürede forma girip, vücut hatlarınızı da şekillendirebileceksiniz.

Göbek ve Basenleri Yok Eden Mucizevi Kür İçin Malzemeler:

  • 3 çorba kaşığı yoğurt
  • Yarım adet limon
  • Bir tutam pul biber
  • 1 adet maden suyu

Basen Eriten Kür Tarifi

Göbek Eriten Kür Tarifi

Diyet yaparak zayıflamak isteyenler için yardımcı olacak ve hem basen, hem de göbek yağlarını yakmaya yarayacak bu kür sayesinde kısa sürede forma girip, vücut hatlarınızı da şekillendirebileceksiniz. İnatçı yağları yakmak konusunda ciddi etkileri olan bu kür pek çok kişi tarafından denenmiş olduğundan siz de sonuçları kısa sürede almaya başlayacaksınız. Ortalama 2 hafta düzenli şekilde kullandığınızda doğum sonrası göbeğinizi bile eritecek kadar kuvvetli bir kür.

Kürü hazırlamak için öncelikle bir kabın içinde pul biber ve yoğurdu karıştırıp maden suyunu azar azar ekleyin ki köpürmesin.

Hazırladığınız karşımı sabah kahvaltı yapmadan önce için ve aynısını akşam uyumadan 30 dakika önce hazırlayarak için ve öyle uyuyun.

Zayıflamak konusunda ve basen, göbek yağlarını yakmakta çok etkili olan bu yöntem gebe ve emziren kadınlar için uygun olmayabilir. O yüzden hamileyseniz ya da emziriyorsanız muhakkak doktorunuza danışmanız gerekir.

Kürü uygularken diyet yapmayı ve egzersizi ihmal etmeyin, ayrıca günde en az 2 litre su tüketmeniz de gerekiyor. Abur cubur, tatlı veya asitli, şekerli içeceklerden uzak durmanız özellikle akşam yemeğinde sonra bir şey yememeniz gerekiyor.

Maksimum 20 gün boyunca uygulayabilirsiniz ve sonrasında ara vererek veya başka bir kür uygulayarak tekrar bu küre dönüş yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin yayın hayatına devam edebilmesi için reklam engelleyiciyi (ad-blocker) kapatır mısınız?